Hala magazynowa

Awatar użytkownika
Laueo75

Hala magazynowa

Post autor: Laueo75 » śr kwie 14, 2021 7:31 pm

Hej! Chciałbym wynająć hale magazynowe . Znacie się na tym i możecie polecić jakąś firmę, która je oferuje? Jak na razie w internecie trafiłem na tą stronę. Może ktoś z was korzystał z ich usług? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

charlotte

Re: Hala magazynowa

Post autor: charlotte » pt kwie 23, 2021 8:57 am

Ja myślę o hali produkcyjnej. Nasza firma się rozrasta i trzeba działać.Ostatnio tutaj https://mwdseals.pl/ znalazłam wysokiej jakości uszczelnienia techniczne i myślę, że nawiążę z tą w firmą współprace jak tylko będziemy mieć nową halę.

daga

Re: Hala magazynowa

Post autor: daga » wt maja 11, 2021 10:48 am

No właściwie na takiej hali to ważne jest to, co mamy z wyposażenia. Dlatego sugerowałabym coś takiego, jak dobre regały magazynowe , bo to tak naprawdę podstawa. Przecież składowanie produktów właśnie na tym polega. I wydaje mi się, że lepszego miejsca nad na przykład amRACK to na pewno nie znajdziecie. To punkt znany i polecany.

ODPOWIEDZ