Dobra kancelaria

Awatar użytkownika
Wraith
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:18 pm

Dobra kancelaria

Post autor: Wraith » pt mar 27, 2020 5:23 pm

Hej, znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną kancelarię? Zależy mi na profesjonalnym podejściu do sprawy. Możecie coś polecić? Wczoraj przeszukując internet dużo dobrego słyszałem na temat tej kancelarii kancelariafortis/pl/ . Co o nie sądzicie? Wyglądają na prawdziwych profesjonalistów w swojej branży. Ich priorytetem jest świadczenie pomocy prawnej, z zachowaniem zasad kodeksu etyki zawodu pracownika. Warto w nich zainwestować? Dajcie znać.
Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

Awatar użytkownika
Erele69
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:40 am

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Erele69 » czw maja 21, 2020 5:53 pm

Nie wiem na co się zdecydować. Może macie jakieś inne propozycje?
"Kiedy słyszę, że wszyscy ludzie są braćmi, zaraz chcę być jedynakiem."

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Darka » czw mar 04, 2021 8:40 pm

Jeśli szukacie dobrego prawnika który udzieli Wam profesjonalnych porad prawnych, to polecam zwrócić się do kancelarii Gawor. Kancelaria ta ma swoje oddziały w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu, czyli w większości większych miast w Polsce. Możecie tam liczyć między innymi na pomoc z zakresu prawa rodzinnego i gospodarczego, w sprawach o rozwód czy też przy ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Dobra kancelaria

Post autor: susska » ndz mar 28, 2021 12:52 pm

W kraju można jak widać bez większych trudności znaleźć dobrego prawnika. Czasem problem pojawia się gdy przebywamy za granicą i tam potrzebujemy tego typu wsparcia. Jeśli chodzi o Włochy to tu warto udać się do kancelarii emiliakruk/com/pl/2020/03/16/windykacja-naleznosci-we-wloszech/. oni poza dochodzeniem należności i windykacją pomagają też w innych sprawach na przykład karnych czy spadkowych.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Dobra kancelaria

Post autor: lusiek » śr sty 19, 2022 12:33 am

Dobra kancelaria to taka, która będzie w stanie skutecznie pomóc. A problemy mogą być różne. Ostatnio dzięki konsument-wygrywa/pl/oddluzanie-chwilowek/ dowiedziałam się, że są kancelarie, które specjalizują się w oddłużaniu osób fizycznych. Najlepiej na kimś takim polegać, samemu wiele się nie zdziała.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Axel44 » śr paź 12, 2022 3:16 pm

Hej. Mam właśnie problem z pewną osobą, która jest mi dłużna pewną ilość pieniędzy... Czy bylibyście może w stanie doradzić mi jakąś naprawdę dobrą i sprawdzoną firmę zajmującą się windykacjami? Znalazłem obecnie tego typu usługę https://kancelariafortis.pl/windykacja-naleznosci.html i zastanawiam się, czy warto w nią zainwestować... Co naa ten temat myślicie?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Kuba » pn paź 31, 2022 4:13 pm

Odpowiedź na pytanie o dobrą kancelarię zależy od tego w jakim celu potrzebujesz pomocy prawnej. Prawnicy specjalizują się i poza znajomością prawa mają jeszcze doświadczenie w występowaniu przed sądem. Z moich doświadczeń powiem jeszcze, że ważne jest jak bardzo prawnicy potrafią komunikować się z klientami, zrozumieć ich problemy. Moja siostra bardzo chwali Kancelarię Budrewicz , która zajmuje się prawem rodzinnym. Siostra korzystała z ich pomocy kiedy dostała pozew rozwodowy od męża i kompletnie nie wiedziała co z tym zrobić. Nie umiała napisać sama odpowiedzi na pozew a w efekcie rozmowy z Kancelarią w nowych barwach zrozumiała cały proces i napisali jej bardzo dobrą odpowiedź na pozew.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości