Telefon dla osób starszych

AlanHenryk110
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:35 am

Telefon dla osób starszych

Post autor: AlanHenryk110 » pt lis 13, 2020 7:29 pm

Jaki telefon dla osób starszych polecacie? Może być dotykowy lub nie, ważne żeby był dosyć prosty w obsłudze.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Telefon dla osób starszych

Post autor: czaszka » pn gru 07, 2020 10:28 am

To wszystko zależy od tego w jakim wieku jest ta osoba starsza i w jakiej cenie chcemy zakupić ten telefon. Bo moja sąsiadka jakiś czas temu zakupiła całkiem fajny i nietrudny w obsłudze telefon komórkowy, który bardzo mi się spodobał. Więc szukałam więcej informacji na jego temat i tak udało mi się trafić na ten artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/huawei-mate-40-pro-specyfikacja dzięki któremu wiem jaki telefon jest dobrym wyborem. Osoby starsze także poradzą sobie z ich obsługą

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Telefon dla osób starszych

Post autor: magiczna » pt lut 05, 2021 3:02 pm

Zakup telefonu dla osoby starszej to jedno, ale też nauczenie jej, jak co obsługiwać, to drugie. Ja sama wiem, że każdy ma prawo wybierać, co ma ochotę kupić, ale też można mieć z tym problem. Dlatego Tele Premium telepremium/com/pl/ na Targowej 6 w Rawie Mazowieckiej, w pasażu Intermarche pomaga w poszukiwaniu, ale i w obsłudze/naprawie każdego modelu.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Telefon dla osób starszych

Post autor: oczka » śr mar 31, 2021 9:22 pm

Wybór telefonu, to jedno, ale też warto wiedzieć jakie aplikacje zainstalować, bo to też jest bardzo ważne. Tutaj zycieseniora/com/ekspert-radzi/aplikacje-na-telefon-seniora znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Jest tam sporo różnych informacji i wskazówek, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Telefon dla osób starszych

Post autor: lusiek » pn lis 29, 2021 12:37 am

Telefon dla osób starszych musi być przede wszystkim prosty w obsłudze i z dużym wyświetlaczem. Najlepiej to jechać sobie do Media Expert goo.gl/maps/ktYwfT32dsirmVRw9 i tam wybrać odpowiedni model. Nie ma jak się na żywo taki telefon widzi.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Telefon dla osób starszych

Post autor: Darka » ndz lut 25, 2024 10:52 am

Wydaje mi się, że ciągle większość starszych osób woli jednak telefon stacjonarny. Komórki ich nie przekonują. Orientujecie się może, gdzie jest teraz jakaś korzystna oferta jeśli chodzi właśnie o telefonię stacjonarną? Ja słyszałam, że Inea daje dość dobre warunki. Czy ktoś z Was korzysta może z usług tego operatora?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość