Gabinet medycyny estetycznej

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Marryss » sob lis 07, 2020 12:52 am

Czy ktoś z was poszukuje profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej? W takim razie zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://drwinczakiewicz.pl/ . Moja dziewczyna sama skorzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Myślę, że dla ludzi, którzy cenią sobie wysoką jakość usług to idealny wybór. Gorąco polecam!
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Gabinet medycyny estetycznej

Post autor: Lenka » czw sty 21, 2021 5:00 pm

Ja mam sprawdzoną jedną klinikę i jest to SkinClinic w Warszawie. Miałam już kilka zabiegów i za każdym razem jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. Moja mama miała problem z nietrzymaniem moczu i zabrałam ją do kliniki, ponieważ zajmują się tam również ginekologią estetyczną.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Gabinet medycyny estetycznej

Post autor: magiczna » ndz sty 24, 2021 10:51 am

Wiele jest miejsc, jakie można odwiedzić, ale prawda jest taka, że warto tylko szukać tych, które mają dobre opinie. I ja na przykład mogę podpowiedzieć, że takim czymś jest na przykład ta klinika m-clinic.eu . Kobiety, jak i mężczyźni korzystają z możliwości upiększenia, albo inaczej mówiąc, poprawienia urody. To naprawdę ważne dla wszystkich.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Gabinet medycyny estetycznej

Post autor: lusiek » wt sty 24, 2023 4:05 pm

Nawet w gabinetach medycyny estetycznej nie może zabraknąć odpowiedniego wyposażenie, które jest konieczne do tego, aby przeprowadzać mniejsze zabiegi oraz wszystkie konsultacje. Do podstawowego wyposażenia takiego gabinetu na pewno należą łóżka medyczne . Polecam szukać ich sobie u najlepszych producentów. U producenta na pewno można liczyć na właściwą cenę.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Gabinet medycyny estetycznej

Post autor: fuyu » śr mar 15, 2023 5:08 pm

widze, ze macie spore rozeznanie w kwestii dobrych klinik to może będziecie w stanie mi pomóc :) mieszkam w Warszawie i jakiś czas temu wpadła mi w oko oferta kliniki Sfera ( na Alejach Jerozolimskich). Zastanawiam się nad wizytą i zabiegiem usuwania blizn, to tak na początek. Warto ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości