Nowoczesne mieszkania

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Nowoczesne mieszkania

Post autor: Lenka » pt wrz 25, 2020 9:59 pm

Hej, jeżeli szukacie mieszkań w atrakcyjnych okolicach a także o bardzo wysokim standardzie to polecam zapoznać się z ofertami format.wroclaw/pl . Ich projekty budzą zachwyt nawet najbardziej wymagających konsumentów. Format Deweloper to spółka realizująca konsekwentnie tylko nowoczesne i prestiżowe kompleksy mieszkaniowe, usługowe i biurowe o ponadczasowej architekturze, zachowując jednocześnie funkcjonalność przestrzeni wokół.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: oczka » ndz wrz 27, 2020 10:49 pm

Które z tych mieszkań jest wg Was najlepsze? miasteczkogreenwood/pl/znajdz-mieszkanie?s_pokoje=4&s_metry=&a=szukaj Szukam mieszkania 4-pokojowego w Warszawie i muszę przyznać, że Miasteczko Greenwood ma najbardziej różnorodną ofertę pod tym względem. Jak ktoś miał do czynienia już z tą inwestycją, to będę wdzięczny za wskazówki i informacje 😊

niemowa
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:55 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: niemowa » wt wrz 29, 2020 5:56 pm

Nowoczesne mieszkanie to i nowoczesne rozwiązania. Zobaczcie tu szklarzokuniew/pl/ Ta firma ma bardzo ciekawe propozucje wykończenia wnętrz za pomocą szkła. Sami je wykonują, montują. Doradzają a też kierują się wymaganiami klientaa jak i wystrojem wnętrz. Mi bardzo spodobały się propozycje z wykorzystaniem szkła z nadrukiem. Można nimi ozdobić ściany w pokojach, a też bardzo podobają mi się propozycje do ozdoby kuchni.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: lela1 » pn paź 26, 2020 10:41 am

A może zainteresuje Was deweloper lublin: zagieldom/pl/ ? On także ma w ofercie oryginalne, nowoczesne mieszkania. Warto się z nią zapoznać bliżej jeśli szukacie idealnego mieszkania dla siebie.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: Darka » czw paź 29, 2020 9:04 am

W nowoczesnym mieszkaniu nie może oczywiście zabraknąć nowoczesnych mebli ;) Mi na przykład bardzo się podobają witryny szklane, takie jak na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/553-witryny-szklane. Moim zdaniem takie witryny bardzo fajnie będą wyglądały na przykład w salonie. A Wy jak myślicie?

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: mopsik » pn lis 09, 2020 2:32 pm

Także w nowoczesnym mieszkaniu mogą znaleźć się bardziej tradycyjne ozdoby ścienne. Mam na myśli na przykład nowoczesne obrazy religijne ze strony meritohurt/pl/obrazy-swiete.html . Jestem ciekawa, jak Wam się podobają.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: daga » wt lis 17, 2020 7:23 pm

Starsi śmieją się z aranżacji nowoczesnych mieszkań, a mi się wydaje, że to jedyne, co my możemy zrobić. Bo przecież nie możemy pozwolić cały czas na rządzenie PRL-u ;) . Ja tam będę szaleć, zamawiam drzwi szklane wrocław , kryształowy żyrandol, oraz beton architektoniczny na ścianę. A co! Nie wolno mi?

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: oczka » ndz lis 22, 2020 9:16 pm

Myślałam, że trzeba będzie długo czekać na mieszkania w nyska residence, a tu się okazało, że jeszcze parę mieszkań jest w ofercie pierwszego etapu, który kończą już niedługo :O Niestety zostały same mieszkania 3-pokojowe, a ja się rozglądam za czymś mniejszym. Szkoda, ale zostawiam link do oferty tego etapu, może ktoś jeszcze szuka mieszkania na teraz :D Ja się zdecyduję na 2-pokojowe w drugim etapie. Teraz jak już zobaczyłam na żywo, jak deweloper buduje i jaki to jest standard, to już się nie obawiam o moje przyszłe mieszkanie 😊 Link: lechpoldevelopment/com/i/nyska-residence/b/3/

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: soraja » pn lis 23, 2020 12:05 pm

Moim zdaniem bardziej przyszłościowy będzie zakup domu. Tym bardziej, że można w sieci znaleźć także domy gotowe. Taki dom na Białołęce alberoinvest/pl/tworcza-home/domy-na-bialolece/ z własnym ogrodem będzie świetną inwestycją na przyszłość.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Nowoczesne mieszkania

Post autor: selena89 » pn gru 07, 2020 6:50 pm

Nowoczesne mieszkanie musi mieć ładne, eleganckie meble. W sklepach meblowych mogą być ładne, ale wszystkie są podobne. Dlatego ja wolę szukać mebli w internecie. Znalazłam taki sklep promykmeble/pl/c/meble-tapicerowane/narozniki-z-funkcja-spania/ . Zamówiłam u nich już narożnik i jeszcze zastanawiam się nad kolejnym do drugiego pokoju. Meble są bardzo ładne, a cena przystępna. Ja ich polecam wszystkim.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości