Piękne i zdrowe włosy

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Piękne i zdrowe włosy

Post autor: czaszka » wt maja 12, 2020 10:32 am

Zastanawiam się co mogę zrobić by moje włosy były bardziej zdyscyplinować na głowie. Bo prostowanie ich na dłuższą metę nie jest dobrym rozwiązaniem bo jednak niszczy to strukturę włosa. Będąc u fryzjera dowiedziałam się, że dobrze jest raz na jakiś czas wcierać we włosy jedwab i postanowiłam tego spróbować. A że w tym sklepie perfumesco/pl/jedwab-do-wlosow znalazłam dużą butelkę w niskiej cenie to przynajmniej będę miała jedwab na dłużej

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: daga » pn maja 18, 2020 7:16 pm

Nie ma to jak dbanie o włosy, ja to uwielbiam robić, a wciąż staram się coś nowego dla nich powymyślać, żeby jeszcze lepiej wyglądały. Jak się coś nie sprawdzi, to wtedy próbuję czegoś innego. I po keratynowym prostowaniu włosów przyszedł czas na coś takiego dbam-o-siebie/pl/zakwaszanie-wlosow . Jestem ciekawa efektów.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: gwiazdeczka » ndz sie 02, 2020 8:01 am

Ja nie mam jako takiego problemu z włosami, ponieważ są one mocne. Bardziej martwi mnie to, że są cienkie i nie widać tej objętości. No, ale ostatnio znalazłam super treski na stronie remy-hair/pl/treski-i-doczepiane-grzywki/ . Więc jak będę chciała przykładowo zrobić sobie kucyka, to mogę zastosować coś takiego.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: charlotte » śr sie 19, 2020 11:23 pm

Jak obcinacie włosy swoim dzieciom? Idę niedługo pierwszy raz z synem do fryzjera i zastanawiam się jak sie zachowa. Na swiat-rodzicow/pl/modne-fryzury-dla-chlopcow znalazłam juz fryzurę dla niego. Wasze dzieci boją się fryzjera? Mój niby wie, że to nic strasznego i że będzie fajnie, ale nie wiem co z tej wyprawy wyjdzie:)

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: soraja » śr paź 07, 2020 9:48 am

Bardzo ciekawym kosmetykiem jest także puder dodający włosom objętości. Można go zakupić tutaj: sklep.bellita.waw/pl/pl/p/ELEVEN-Australia-I-want-body-texture-spray-Puder-dodajacy-objetosci-w-sprayu-175ml/838. Uważam, że warto wypróbować bo przecież która z nas nie chce mieć puszystych włosów :)

kamilka45
Posty: 25
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: kamilka45 » ndz gru 20, 2020 12:33 pm

Kobieta zawsze chce piękne włosy, ale mężczyzna powinien również zadbać o swoje włosy czy brodę. W Toruniu widziałam mega fajne usługi dla faceta na charlesco/pl . Idealne na święta, aby wyglądał atrakcyjnie. Broda i włosy zawsze w pięknym stylu .

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: Zeta » sob gru 26, 2020 12:07 pm

Otóż właśnie to piękne i zdrowe włosy każdy z nas chciałby takie mieć. Dlatego też staramy się kupować jak najlepszej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów. A że z tymi także bardzo różnie bywa to już swoją drogą. Sama jakiś czas temu jak szukałam takich lepszych kosmetyków to natrafiłam na tego bloga lekarzebezkolejki/pl/blog/wypadanie-wlosow-jakie-sa-przyczyny-i-jak-mozna-z-nim-walczyc/w-415 dzięki któremu udało mi się nawet dowiedzieć jak można walczyć z wypadającymi włosami.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: Lenka » pn gru 28, 2020 4:08 pm

Ja bardzo eksperymentuję ze swoimi włosami. Od wielu lat farbuję, prostuję - jestem jak kameleon bo lubię się zmieniać. Ostatnio ścięłam włosy a za kilka dni chciałam mieć długie.. no cóż na kropelkę ich nie przykleję. Koleżanka poleciła mi doczepy od Remy Hair. Jestem zadowolona - włosy naturalne, grube, idealne nie tylko do przedłużania ale i zagęszczania. Dla takich zmiennych osób jak ja doskonałe ;)

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: magiczna » ndz sty 31, 2021 10:33 am

Wcale nie jest łatwo uzyskać taki efekt. Na pewno warto jednak sprawdzić salon fryzjerki warszawa śródmieście , gdzie mogą naprawdę dobrze nam doradzić i pomóc w kwestii wyboru koloru, czy sposobu pielęgnacji. Mi się wydaje to dobrym pomysłem, ale jeśli nie wiecie, co zrobić, to po prostu poczytajcie o nich opinie w sieci. Też będzie dobrze.

akacja56
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:07 pm

Re: Piękne i zdrowe włosy

Post autor: akacja56 » czw mar 25, 2021 3:47 pm

Ja wiele ciekawych propozycji na piękne włosy dostaję w poradach od fryzjera Piotr Sierpiński Hair . Jak się wybierze dobrze takiego fryzjera to będziemy zadowoleni z naszej fryzury przez długi czas bez żadnych zarzutów do naszych włosów, czy kosmetyków jakie używamy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości