Stylizacje ubioru

deborah
Posty: 521
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:46 pm

Stylizacje ubioru

Post autor: deborah » pt sty 14, 2022 10:59 am

Chciałabym nawiązać współpracę z doświadczoną stylistką, która zaproponuje mi stylizacje ubioru Kraków. Jaką polecacie?

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Mira » pn sty 31, 2022 3:25 am

"Do wielu stylizacji męskich dodają dziś styliści biżuterię typowo męską ze stali szlachetnej połączoną ze skórą czy lawą wulkaniczną. Bardzo dobrze prezentuje się taka biżuteria zarówno ze strojem sportowym jak i biznesowym. Męskie naszyjniki mogą mieć tematyczny kształt np. kotwica, krzyżyk czy nawet czaszka. Ciekawa biżuteria ze stali szlachetnej w sklepie Manoki/pl sprzedawana jest po cenach znacznie niższych niż złoto czy srebro. manoki.pl/szara-kotwica-meski-naszyjnik-stal-szlachetna,t9957.html

https://www.manoki.pl/szara-kotwica-meski-naszyjnik-stal-szlachetna,bebhgb,gaa,a.jpg[/img]
"

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: fuyu » pn lut 21, 2022 12:02 pm

ja staram się podążać za aktualnymi trendami w modzie, zawsze ubieram się tak by czuć się jak najbardziej komfortowo. Sama nie mam ukończonych żadnych kursów związanych ze stylizacją ale za to regularnie czytam artykuły zamieszczane na blogu Modowy Zakątek modowyzakatek/pl/. Warto zajrzeć, mnie taka lektura mocno inspiruję, dzięki niej łatwiej mi dobierać konkretne ubrania czy dodatki.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: marcysiaz » wt lut 22, 2022 1:20 pm

Jeśli szukacie stylowej biżuterii dla mamy lub bliskiej osoby to koniecznie zajrzyjcie na sadva/pl/pl/262-bizuteria-dla-mamy, gdzie możecie znaleźć duży wybór dodatków :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: charlotte » sob kwie 30, 2022 1:11 pm

Bardzo fajne pomysły na stylizacje znajdziesz m.in tutaj joyful/pl/artykul/155/jak-stylizowac-damskie-bluzy-z-kapturem-typu-cropped Ja zazwyczaj szukam inspiracji a później kupuję ubrania. Lubię tworzyć zestawy. Ubrania, które do niczego nie pasują nie mają miejsca w mojej szafie.

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: pogodynka » pt maja 13, 2022 4:20 pm

"By stylizacja była pełna,dokończona,dopasowana, warto postawić na sprawdzone dodatki,jednym z nich jest torebka.

Warto postawić na torebki szyte z naturalnych skór bydlęcych, w pięknych,klasycznych kolorach i nowoczesnych wzorach adam-baron/pl/slow-city-03-coralred

Dzięki dobrej jakości torebce, stylizacja wyda się nowoczesna,dopełniona,stylowa.
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: lusiek » ndz maja 22, 2022 6:09 pm

Bardzo lubię sukienki, a widzę, że aktualnie na stronie varlesca/pl/sale/sukienki mają rewelacyjne promocje. Bardzo chętnie chciałabym skorzystać sobie z takiej propozycji, bo wiem, że na pewno znajdę coś bardzo fajnego. A Wy lubicie sukienki? Nosicie na co dzień?

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: Darka » pt lip 29, 2022 6:30 pm

A kto z Was lubi na co dzień ubierać się stylowo i elegancko? Jeśli są tutaj takie osoby, to jestem pewna, że spodobają się Wam koszule damskie w sklepie internetowym mohito/com/pl/pl/ubrania/koszule. Jak widać wybór wzorów jest tam naprawdę szeroki, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mi osobiście najbardziej podobają się jasne, gładkie koszule, a Wam?

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: gwiazdeczka » ndz lip 31, 2022 5:22 pm

Jako strój na co dzień, jeśli chodzi o rower, to mam jakieś spodenki i koszulkę termoaktywną, ale powoli zastanawiam się, co na zimę będzie mi konieczne. No i na razie sprawdzam takie coś jak komplety rowerowe męskie zimowe . Po prostu, musze dobrze wyglądać, ale też się i tak samo czuć. Dla mnie to kompletnie normalne.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Stylizacje ubioru

Post autor: marcysiaz » czw sie 04, 2022 2:27 pm

Ja tam nie korzystam z pomocy stylistek ;) Ubieram to co mi się podoba ;) Bardzo lubię wygodne ubrania . Często noszę trampki i ostatnio moją ulubioną marką są Vansy :) Zamawiam je tutaj pepegi.eu/pl/producers/vans-1538575102.html bo mają świetne ceny ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości