gadżety erotyczne

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

gadżety erotyczne

Post autor: czaszka » śr wrz 30, 2020 9:07 am

Zastanawiam się nad tym czy by nie kupić jakiś gadżetów erotycznych aby móc zaskoczyć czymś swojego partnera. Tylko, że nie jestem zbytnio na bieżąco w tej kwestii i nie mam pojęcia co zakupić. Wtedy koleżanka podesłała mi ten link secretplace/pl/ Zajrzałam na tę stronę i muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak duże i konkretnego wyboru w gadżetach erotycznych. A Wy co byście wybrali?

Patka45
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:49 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Patka45 » czw lis 12, 2020 2:41 pm

Świetnie wykonane i urozmaicone gadżety erotyczne znajdziecie tutaj - sexshop112/pl/183-masazery-erotyczne Wybór jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś co będzie odpowiadało jego upodobaniom. Sama przeglądam ofertę i jestem zaskoczona, ile tego wszystkiego jest :D Można naprawdę podkręcić sytuację w sypialni :)

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Marzena21 » śr gru 16, 2020 12:41 pm

Skoro frapuje Cię właśnie ten problem to bezwarunkowo przeczytaj ten wpis. Moim zdaniem znajdziesz tu najpotrzebniejsze dane. Przekonaj się sam - zabawki-erotyczne/pl .

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Kobietaewka77 » pn lut 01, 2021 9:20 pm

Ja od dłuższego czasu jestem sama, wiec postanowiłam się douczyć, w strefie życia erotycznego dlatego ostatnio dużo czytam na ten temat, i radze wam wszystkim a może spróbujecie czegoś nowego w swojej sypialni, i wasze życie nie będzie nudne i monotonne. Dużo fajnych rzeczy znalazłam na stronie sklepu internetowego secretplace/pl/we-vibe/, gdzie kupicie wszystko wraz z ubraniami, strojami do przebieranek i różnymi gadżetami.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: Darka » sob mar 13, 2021 6:12 pm

Jeśli szukacie dla siebie jakiś fajnych gadżetów i zabawek erotycznych, to sądzę, że powinniście odwiedzić ten sexshop. Znajdziecie tam szeroki wybór takiego asortymentu jak wibratory, masturbatory, lubrykanty i wiele innych. Ceny nie są tam wygórowane, więc tym bardziej warto zajrzeć :)

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: lilko » pn mar 22, 2021 4:38 pm

Na pewno możecie odwiedzić też ten brak shop online. Jest tam kilka naprawdę renomowanych marek gadżetów erotycznych, które trudno dostać w innych sklepach.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: gadżety erotyczne

Post autor: pyszka » pn maja 10, 2021 5:01 pm

Na rynku dostępnych jest wiele gadżetów erotycznych, trzeba tylko zastanowić się jaki rodzaj dla nas czy naszego partnera bedzie najlepszy. Sama staram się teraz rozeznać trochę na rynku i wiedzieć co jest w modzie. Chciałabym kupić coś mojemu facetowi, czytałam że Svakom Vick opinie ma dobre a to ciekawy gadżet do masowania prostaty.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: gadżety erotyczne

Post autor: lusiek » sob lip 30, 2022 4:37 pm

A jakie gadżety kupujecie? Ja planuję kupić lubrykanty wodne, bo chcemy wydłużyć Nasze doznania. Widziałam ogromny wybór lubrykantów w tym sklepie sexshop112/pl/122-lubrykanty-zele-wodne i powiem szczerze, że nie mam pojęcia na co się zdecydować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości