ulubiona restauracja

Awatar użytkownika
Wraith
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:18 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: Wraith » sob paź 24, 2020 12:16 am

Cześć! Ostatnio sporo zastanawiam się nad odwiedzeniem restauracji w Katowicach, która w swojej ofercie posiada naprawdę pyszne sushi. Czy ktoś z was bywa w takich lokalach i może polecić coś sprawdzonego? Jakiś czas temu poszperałem trochę w internecie w celu znalezienia czegoś konkretnego i trafiłem na tą stronę sushiking/pl/. Z tego co widzę to mają oni całkiem pozytywne opinie. Co wy o tym myślicie? Może ktoś z was skorzystał już z ich oferty? Zależy mi na świeżych i dobrych daniach, dlatego pytam was o zdanie. Koniecznie dajcie znać co sądzicie na ich temat i czy warto się na nich zdecydować, wielkie dzięki za pomoc!
Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: czaszka » śr paź 28, 2020 11:05 am

Skoro mowa i restauracjach to byliście może w Restauracja U Wienawy w Warszawie? Bo słyszałam wiele bardzo pozytywnych opinii na ich temat wiec sama bardzo chętnie się tam wybiorę. Poza tym czytałam, że w restauracji tej można skosztować wiele bardzo smacznych dań kuchni oficerskiej. A jak każdy doskonale wie dawniej jadano przede wszystkim mięso i to pod różnymi wydaniami. W restauracji tej zadbano o wystrój, który skutecznie przenosi Nas w zupełnie inne czasy. Jednak zachowali przy tym nutkę współczesności, dzięki czemu będziesz się tam naprawdę dobrze czuć. A te ich dania są tak smaczne że sami musicie się o tym przekonać

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: mopsik » pt lut 26, 2021 8:51 am

Świetne propozycje dla swoich klientów ma w ofercie restauracja lublin: kuchniaotwarta/com/ . Mieliśmy okazję gościć parę razy przed lockdownem i muszę powiedzieć, że dosłownie wszystko nam smakowało.

mirabela
Posty: 18
Rejestracja: wt paź 27, 2020 6:59 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: mirabela » pt mar 26, 2021 6:49 pm

Ulubiona to dopiero będzie moja restauracja :) Jeszcze dużo mam do zrobienia ale bardzo się cieszę, że w końcu spełnią się moje marzenia. Bardzo podobają mi się akcesoria barmańskie w sklepie gastromania/pl i zastanawiam się, czy zrobić też mały bar na sali. Można byłoby urządzać wieczorami w weekendy jakieś bankiety dla firm.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: Lenka » pt maja 21, 2021 9:44 pm

Jeżeli chcesz zjeść jak oficer Wieniawa czy Piłsudski to masz taką okazję odwiedzając Restaurację u Wieniawy w Warszawie. To jedno z moich ulubionych miejsc jeżeli chodzi o gastronomię w naszym kraju.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: Zeta » pt lip 02, 2021 7:32 pm

Moją ulubioną restauracją jest Restauracja Akademia w Warszawie. Jest to bardzo wyjątkowe miejsce w którym to mamy możliwość skosztowania dań kuchni tradycyjnej, która jak doskonale wiemy jest wyjątkowa i smaczna. Poza tym ich szef kuchni to to kucharz zbudowany z pasji, talentu i miłości do gotowania. I to oczywiście czuć w każdym kawałku dania jakie jemy. Także lepiej trafić nie można.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: Axel44 » sob wrz 04, 2021 10:53 am

Jestem właścicielem restauracji, dlatego muszę dbać o odpowiednie wyposażenie kuchni. Większość urządzeń i akcesoriów, na przykład blendery i zmywarki pochodzą ze strony https://gastroplaneta.pl/, która oferuje bardzo dobrej jakości produkty. Urządzenia się nie niszczą, działają sprawnie i posiadają długą gwarancję producenta.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: Marryss » śr gru 29, 2021 1:38 pm

A co sądzicie o dawaniu napiwków? Czy takie bezpieczne napiwki za pomocą aplikacji to dobra opcja? Co na ten temat sądzicie?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: gwiazdeczka » pt lip 01, 2022 11:37 am

A byliście już w Leśnym Dworze? Jest to klimatyczna restauracja położona w Sulęczynie. Tutaj pomorskie-prestige.eu/food-stories-pomorskie-restauracje/uczta-w-lesnym-dworze/ macie dokładny opis tego miejsca.Z czym tam możecie się spotkać? Co mają w ofercie? Jakie dania serwują etc?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: ulubiona restauracja

Post autor: lusiek » śr lis 23, 2022 1:42 pm

A byłeś w Na Skrajnej pod Warszawą? Jeśli tak, jak ja lubisz staropolskie klimaty i staropolskie jedzenie to musisz ich koniecznie odwiedzić. Dodatkowo, zajrzyj sobie na ich stronę i przeczytaj ten ciekawy artykuł https://naskrajnej.pl/2022/09/15/powrot ... warszawie/ o kuchni polskiej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości