Leasing samochodu z UE

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Leasing samochodu z UE

Post autor: daga » czw lut 11, 2021 10:29 am

Nie wiem, czemu miałoby służyć leasingowanie tak samochodu, ale jednak może warto sprawdzić takie opcje. Ja na pewno będę myślała o takim moto-home/pl/aktualnosci/sprzedaz-samochodow-w-gnieznie/ skupie samochodów. Wiem, że mogę tam dostać coś porządnego, ale też u sprzedać mój stary model po dobrej cenie. Będę się musiała do tego jakoś zobligować.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Leasing samochodu z UE

Post autor: gwiazdeczka » ndz lut 28, 2021 11:18 pm

Natomiast, jak szukacie dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia, to tutaj beesafe/pl/najtansze-oc/ możecie zaczerpnąć sobie w tym zakresie cennej wiedzy, a także i znaleźć coś dobrego dla siebie. Jest to firma, która oferuje dogodne warunki korzystne nawet pakiety ubezpieczeniowe.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Leasing samochodu z UE

Post autor: lusiek » śr kwie 28, 2021 3:56 pm

A do takiego auta w leasingu to jakie mam dobrać ubezpieczenie, może mi poradzicie? Bo sam nie wiem, to moje pierwsze auto i nie znam się na tym. Znajomy mi tą kalkulatorubezpieczeniasamochodu/pl/ stronę polecił i widziałem że mają tam fajne porady w tych artykułach.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Leasing samochodu z UE

Post autor: olanos » czw sie 26, 2021 2:17 pm

Jeśli zastanawiacie się, co zrobić z poleasingowym autem to polecam skup kupiewszystkieauta/pl/skup-aut-poleasingowych/, gdzie zajmują się skupowaniem pojazdów poleasingowych i nie tylko! ;)

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Leasing samochodu z UE

Post autor: soraja » wt kwie 25, 2023 11:13 am

Jeśli chodzi o samochód dla firmy to faktycznie warto pomyśleć w kategoriach samochodu dostawczego. W takiej sytuacji przydatna może się okazać także zabudowa busa: https://www.ddzabudowy.pl/realizacje-zabudow/ . Warto pomyśleć o wykonaniu takiej instalacji w aucie firmowym.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości