Sklep z kosmetykami

pyszka

Sklep z kosmetykami

Post autor: pyszka » śr gru 30, 2020 4:27 pm

Szukałam dla siebie jakiegoś fajnego sklepu z kosmetykami i na szczęście udało mi się tutaj premiere24/pl/13-kosmetyki znaleźć wszystko czego potrzebowałam. Przecież wiadomo, że na chwile obecną lepiej jest robić takie zakupy w sieci niż gdzieś stacjonarnie w tłumie.

susska

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: susska » czw lut 25, 2021 4:36 pm

ja kupuję najczęściej kosmetyki w sklepie internetowym marki Eveline. Ostatnio udało mi się kupić świetną, kokosową piankę do mycia twarzy z serii Rich Coconut. Nie dość, ze usuwa zanieczyszczenia to jeszcze pomaga w pozbyciu się nadmiaru sebum. I faktycznie wyraznie widac, ze mniej się świecę także działa :)

fuyu

Post autor: fuyu » pt lut 26, 2021 6:05 pm

Ja często robię zakupy w internetowej drogerii Kosmetyki z Ameryki. U nich można kupić dosłownie wszystko i kosmetyki do pielęgnacji i do makijażu. Ja ostatnio upolowałam świetny puder ryżowy z EcoCery kosmetykizameryki/pl/ecocera-puder-ryzowy-fixer-15g.html. Warto sprawdzić bo jest dużo promocji i można sporo zaoszczędzić :) plus za szybkie wysyłki :)

charlotte

Post autor: charlotte » czw kwie 29, 2021 9:17 pm

MI bardzo podoba się oferta tej drogerii internetowej https://www.madlensklep.pl/pol_m_Dermok ... -1119.html Mają tyle kosmetyków z dobrym składem, że głowa mała! Po weekendzie będę zamawiać nowe kosmetyki do makijażu i może coś do pielęgnacji. Sporo czytam na temat kosmetyków i chcę wymienić wszystkie na takie które będą mi służyć.

Awatar użytkownika
Axel44

Post autor: Axel44 » czw sie 26, 2021 1:47 pm

Bardzo dobry producent kosmetyków jest na https://elfa-pharm.pl/ :) Myślę, że bez problemu każdy znajdzie tam coś sprawdzonego dla siebie.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

ODPOWIEDZ