Sklep z kosmetykami

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Sklep z kosmetykami

Post autor: pyszka » śr gru 30, 2020 4:27 pm

Szukałam dla siebie jakiegoś fajnego sklepu z kosmetykami i na szczęście udało mi się tutaj premiere24/pl/13-kosmetyki znaleźć wszystko czego potrzebowałam. Przecież wiadomo, że na chwile obecną lepiej jest robić takie zakupy w sieci niż gdzieś stacjonarnie w tłumie.

susska
Posty: 66
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:41 am

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: susska » czw lut 25, 2021 4:36 pm

ja kupuję najczęściej kosmetyki w sklepie internetowym marki Eveline. Ostatnio udało mi się kupić świetną, kokosową piankę do mycia twarzy z serii Rich Coconut. Nie dość, ze usuwa zanieczyszczenia to jeszcze pomaga w pozbyciu się nadmiaru sebum. I faktycznie wyraznie widac, ze mniej się świecę także działa :)

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: fuyu » pt lut 26, 2021 6:05 pm

Ja często robię zakupy w internetowej drogerii Kosmetyki z Ameryki. U nich można kupić dosłownie wszystko i kosmetyki do pielęgnacji i do makijażu. Ja ostatnio upolowałam świetny puder ryżowy z EcoCery kosmetykizameryki/pl/ecocera-puder-ryzowy-fixer-15g.html. Warto sprawdzić bo jest dużo promocji i można sporo zaoszczędzić :) plus za szybkie wysyłki :)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: charlotte » czw kwie 29, 2021 9:17 pm

MI bardzo podoba się oferta tej drogerii internetowej madlensklep/pl/pol_m_Dermokosmetyki-1119.html Mają tyle kosmetyków z dobrym składem, że głowa mała! Po weekendzie będę zamawiać nowe kosmetyki do makijażu i może coś do pielęgnacji. Sporo czytam na temat kosmetyków i chcę wymienić wszystkie na takie które będą mi służyć.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: Axel44 » czw sie 26, 2021 1:47 pm

Bardzo dobry producent kosmetyków jest na https://elfa-pharm.pl/ :) Myślę, że bez problemu każdy znajdzie tam coś sprawdzonego dla siebie.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: mopsik » pn lut 14, 2022 3:01 pm

Warto także rzucić okiem na kosmetyki dostępne online. Znajdziecie je na przykład w ofercie tej drogerii internetowej: drogeria/pl/pudry . Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chodzi o makijaż.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: marcysiaz » śr lut 23, 2022 8:44 am

Jakie kosmetyki zazwyczaj kupujecie dla swoich dzieci? Jeśli szukacie odpowiedniego balsamu lub kremu to na mustela/pl/kojacy-balsam-do-nacierania-klatki-piersiowej możecie znaleźć bardzo fajny produkt.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sklep z kosmetykami

Post autor: lusiek » wt maja 17, 2022 1:25 pm

Testowałam już wiele różnych marek, jeśli chodzi o makijaż, ale chyba jakoś najbardziej przekonuje mnie teraz do siebie firma Gosh. Nie wiem, czy ich produkty są Wam znane, ale koniecznie wejdźcie na stronę goshsklep/pl/gdzie-kupic/ , aby dowiedzieć się, gdzie ich kosmetyki można znaleźć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości