Malowanie

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Malowanie

Post autor: Darka » pn sie 30, 2021 10:50 pm

"Witajcie,

czy ktoś z Was planuje właśnie malowanie ścian w mieszkaniu? Czy macie już wybrane odpowiednie farby? Ja ostatnio slyszałam o takich farbach dekoral professional, które podobno mają wiele zastosowań i dają pełną paletę rozwiązań. W serii dostępne są nie tylko farby akrylowe, ale również lateksowe. A może ktoś z Was miał już z tymi farbami do czynienia i chciałby podzielić się opinią na ich temat?
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Malowanie

Post autor: lusiek » śr cze 15, 2022 1:24 pm

Co do malowania to ja muszę moją kuchnię przemalować na inny kolor i meble w niej wymienić. Tutaj rega-meble/pl/ widziałem że mają na wymiar meble stylowe i nowoczesne, chyba się do nie zgłoszę bo wycenę. Bo jednak mi na jakości dość mocno zależy.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Malowanie

Post autor: kasiunia » ndz sie 28, 2022 4:27 pm

Malowanie pomieszczeń jest najczęściej ostatnim etapem remontu albo po prostu budowy domu czy wykończenia mieszkania. Dzisiaj mamy do wyboru na prawdę wiele możliwości w kwestii malowania ścian... i nie chodzi tylko o kolorystykę. Często mąż zadaje sobie pytanie - farba satynowa czy matowa ? Zdecydowanie wolimy matową fakturę ścian a u was te sprawy wyglądają?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość