Aranżacja wnętrz

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: daga » wt maja 03, 2022 10:16 pm

Mi się w domu marzy wiele rzeczy, ale na pewno nie tylko to, żeby mieć ogólnie jakieś problemy. Na pewno pomyślę o czymś takim jak myself and i . To specjalne grafiki wykonywane przez panią Dagmarę Rosiak. Moim zdaniem wzbogacą moją przestrzeń bardzo mocno.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: magiczna » czw maja 05, 2022 10:22 pm

Jakoś tak nie mam do tego ręki, od wielu lat inspiruję się w sieci i nic z tego nie ma. Nie mogę się zdecydować nawet na malowanie poradnik jakiś bym musiała przeczytać czy cuś... Po prostu, chcę, żeby było ładnie i nie zważam na to, że wybór zajmie mi sporo czasu. Efekt musi być wow!

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: lusiek » pt maja 06, 2022 11:56 pm

Jednym z trudniejszych pomieszczeń do aranżacji jest łazienka. Jest to też pomieszczenie, które na pewno Ciebie sporo wyniesie. Dlatego oferta: mexen/pl/umywalki powinna Ciebie zainteresować. Armaturę z tego sklepu możesz kupić w wygodnych ratach 0%.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia » ndz maja 08, 2022 11:36 am

Z aranżacją wnętrz jest u mnie różnie, tzn. nie najlepiej mi to wychodzi ale moja siostra dość mocno mi w urządzaniu mieszkań pomaga , więc w ostatecznym rozrachunku wychodzi całkiem dobrze. Ostatnio zmieniłam całkowicie wygląd salonu bo połączyłam go z kuchnią. Wymagało to wkładu pracy oraz zakupu nowych mebli. Dość długo zwlekałam z zakupem stołu bo musiał być on bardzo funkcjonalny oraz musiał pasować do wystroju kuchni oraz salonu. Ma szczęście internet znowu nie zawiódł - witek/pl/stoly/stol-245242.html .W sklepie witek.pl wybór był całkiem spory.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: mopsik » czw maja 19, 2022 12:23 pm

Ja najwięcej inspiracji wnętrzarskich znajduję na blogach. Ostatnio znajoma poleciła mi ten blog: zpasjadownetrz/pl . Zachęcam do wizyty każdego, kto jest zainteresowany właśnie wnętrzami.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: tadeuszhinc » czw cze 16, 2022 8:15 pm

Myślę, że warto pomyśleć o zagospodarowaniu ścian np. obrazach na ścianach czy zdjęciach. Świetnie do tego pasują nowoczesne ramy, które dopełnią całość. Chcecie aby jakość ram była na najwyższym poziomie? Na stronie galeriaram/pl/2022/03/04/ramy-aluminiowe-plakaty-zdjecia-obrazy-wybrac/ możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł na temat ram aluminiowych. Dzięki temu dowiecie się co jest modne i co z czym łączyć.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia » czw lip 21, 2022 10:39 am

Już niejednokrotnie ,że w urządzaniu pomieszczeń pomaga mi siostra ,jednak jeśli chodzi o sypialnię dałam radę już sama .Postawiłam na wygodę , nie zapominając o estetyce ... i udało się. Długo zastanawiałam się jaki materac kupić do łóżka , był on na prawdę wygodny. Dowiedziałam się ,że twarde materace są wygodniejsze i zdrowsze, szczególnie dla kręgosłupa.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: spoko » czw wrz 01, 2022 5:49 pm

W sumie to już mamy ogarnięte, ale potrzebowalibyśmy jakieś farby na dachy , bo to mieliśmy odnawiać, ale na razie hajsu tyle nie mamy. Dlatego malowanie wyjdzie najkorzystniej. Będę wdzięczna za podpowiedzi, bo jak wiadomo, to jest dla nas ważna kwestia. Dlatego dajcie znać, co mamy mieć i jak to rozwiązać.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: soraja » pt paź 07, 2022 2:13 pm

Jeśli planujecie też wykańczanie Waszej łazienki to polecam Wam ten blog: plytylazienkowe.eu/uniwersalny-przycisk-do-spluczki-charakterystyka-i-zalety/ . Jest to blog pełen inspiracji. Z pewnością pomoże Wam on w dobraniu odpowiednich dodatków łazienkowych.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: lela1 » czw paź 13, 2022 2:12 pm

W sypialni musi znaleźć się przede wszystkim wygodne łóżko. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być na przykład takie łóżko: meblostrefa/pl/pl/p/Nowoczesne-lozko-kontynentalne-FUTUR-czarne/1126 . Myślę, że to super opcja na przykład do nowoczesnej sypialni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości