Aranżacja wnętrz

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: bajaderka » śr lis 24, 2021 10:25 am

"Aranżowanie mieszkania to świetna frajda, ale też spore wyzwanie.Warto w tym celu bliżej przyjrzeć się ofercie sklepu z meblami mivihome/pl

Jest to sklep wyjątkowy,doskonale wyposażony i oferujący meble modne,stylowe,pasujące do wielu stylizacji.

Kupując fotel czy sofę,można wybrać dowolny kolor, by przez lata cieszył nasze oczy.
"

Edi88
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:26 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Edi88 » śr lis 24, 2021 6:20 pm

Ostatnio było mi dane przeczytać niezwykle przyciągający tekst. Jest on zrozumiały i posiada dużą ilość wiedzy. Rekomenduję zaznajomić się z tekstem, a dowiesz się sporo na temat -co można postawić na komodzie .

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: lusiek » ndz lis 28, 2021 4:20 am

Ja u siebie w salonie mam sofę ze skóry, no i nie ukrywam, że właśnie zastanawiam się nad tym, w jaki sposób ją czyścić. Wiem, że wiele fajnych porad można znaleźć online, więc będę sobie korzystała z tych ze strony galameble/com/blog/w-jaki-sposob-czyscic-sofe-ze-skory-by-ja-na-pewno-zniszczyc/ . Świetne informacje, w jednym miejscu. Korzystajcie!

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kasiunia » śr gru 01, 2021 11:37 am

Po każdym remoncie przychodzi moment, kiedy zaczynam myśleć o zmianach. Przynajmniej tak jest w naszym domu. Nawet najdrobniejsza rzecz powoduje ,że pokój dzienny czy sypialnia jest inaczej postrzegana.Właśnie do sypialni dokupiliśmy dwie takie drobne półki wiszące - witek/pl/polki-i-regaly/polka-wiszaca-hey-heyb01.html , które łącznie ze zmianą kolorystyki ścian całkowicie zmieniły jej postrzeganie . Właśnie o to nam chodziło aby niewielkim kosztem zrobić jakieś zmiany - udało się.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: marcysiaz » pt gru 03, 2021 10:42 am

Fajnie we wnętrzach sprawdza się dekoracja w postaci ciekawych naklejek. Sprawdź ofertę tss.net/pl/, może coś wpadnie Ci w oko. Mają duży wybór ładnych naklejek do każdego pomieszczenia. Polecam! Takie rozwiązanie jest bardzo orygninalne.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Cripper » ndz gru 12, 2021 9:50 pm

Teraz jest bardzo dużo rozwiązań, dzięki którym można ciekawie zaaranżować wnętrze. Ja zdecydowałem się na beton w salonie - taki efekt betonu n a ścianie można uzyskać wykorzystując tynk dekoracyjny valpaint meteore 10. Bardzo prosto się go nakłada, więc przy remoncie nie miałem żadnego problemu z samodzielnym nałożeniem warstwy tynku na ścianę. Efekt jest naprawdę super!

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: selena89 » czw gru 30, 2021 9:30 am

Sama zaaranżowałam swój dom. I wiem, że to ogromna satysfakcja. Ale wiem też, że może czasami brakować pomysłów. w takiej sytuacji warto poszukać inspiracji w sieci. Tutaj domowniczy/pl/ macie namiar na świetny serwis o tematyce budowlano-projektowej. Informacje, wskazówki, pomysły, inspiracje. Myślę, że się przyda.

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Laueo75 » pn sty 03, 2022 5:16 am

Ostatnio remontowaliśmy kuchnię i zdecydowaliśmy się na zmianę zlewozmywaka - postawiliśmy na ten ze strony https://arenalazienek.pl/pl/p/Zlewozmyw ... .049/12167. Przyznam szczerze, że świetnie prezentuje się we wnętrzu naszej kuchni a co najważniejsze - był w bardzo niskiej cenie. Co o nim myślicie?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Mesto
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:49 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: Mesto » sob sty 08, 2022 12:06 am

A ktoś z Was kojarzy obrazy Francesco Goya Bardzo ładnie prezentują się w klasycznych aranżacjach

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: tadeuszhinc » sob lut 19, 2022 7:45 pm

Na pewno świetnym dodatkiem do wnętrz będą obrazy. Na stronie galeriaram/pl/passe-partout/ znajdziecie między innymi passe partout, które jest dostępne we wielu rozmiarach oraz kolorystyce. Wykonują oni zarówno passe-partout pojedyncze, jak i podwójne, również ze zdobieniem, a także passe-partout typu v-grawer, elipsy, czy koła. Do każdego z klientów podchodzą bardzo indywidualnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości