Starodawne meble

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Starodawne meble

Post autor: Kuba » pn sty 04, 2021 11:25 pm

Gdzie dobrze sprzeda stare, przedwojenne, rzeźbione meble ?

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: Mira » pn sty 04, 2021 11:29 pm

Po pierwsz zrób rozeznanie jak rzeczywista wartość mają te starodawne meble. Jeśli rzeczywiście są antykami to zamieść ogłoszenie na darmowym portalu w odpowiedniej kategorii. Wtedy możesz oczekiwać zainteresowania kolekcjonerów i dobrej ceny.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: selena89 » pn sty 11, 2021 7:04 pm

Jeśli chodzi o starodawne meble, to polecam zajrzeć do sklepu promykmeble/pl/c/szafy/szafy-z-lustrem/ . Mają w ofercie różne meble, w różnych stylach. Coś odpowiedniego powinni znaleźć też fani nowoczesnego stylu, ale też tych tradycyjnych wnętrz. Sprawdźcie ich ofertę, bo naprawdę warto. Ceny też są w porządku.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: daga » śr sty 20, 2021 10:11 am

Możemy mieć różne meble w domu, ale ważne, żeby ona nam się podobały i były dla nas odpowiednie. Dlatego ja zdecydowanie mogę powiedzieć, ze taki sprzedawca jak Vivaldi Meble jest odpowiedni. Możecie u niego zamówić przede wszystkim rozwiązania, jakie nie są do znalezienia nigdzie indziej. Warto to sprawdzić, moim zdaniem.

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: Zeta » wt lut 02, 2021 1:03 pm

Starodawne meble mają swój charakter, ale nie do każdego wnętrza one się nadają. Ale w sumie czemu by nie takich mebli nie poszukać sobie. Więc zaczęłam przeglądać internet, aby znaleźć coś ciekawego. I tak też udało mi się trafić na ich ofertę swiatdomu/com/oferty/kanapa-butelkowa-zielen na której mają dużo bardzo ciekawych modeli kanap. Także jeśli chodzi o mnie to ja kanapę mam już wybraną.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Starodawne meble

Post autor: Eryk996 » pn lut 08, 2021 9:15 am

Bardzo ładne i praktyczne meble znajdziesz na sklepabcmeble/pl/491-szafy-2-drzwiowe, mają tam w wielu kolorach szafy dwudrzwiowe, również takie drewniane, które sprawiają wrażenie bardziej klasycznych w swoim wyglądzie.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: tadeuszhinc » śr lut 10, 2021 1:08 pm

Pamiętajcie, że stare meble można w bardzo łatwy i tani sposób odnowić i nadać im drugie życie. Nie wyrzucajcie ich, gdyż dobre tkaniny na obicia tapicerskie sprawią, że znów będą piękne i modne. Dzięki takim szybkim renowacjom zaoszczędzicie sporą ilość gotówki i dodatkowo nie zaśmiecicie dodatkowo planety. Wybór materiałów jest spory, każdy powinien bez trudu znaleźć coś w swoim stylu oraz guście.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: magiczna » pt lut 12, 2021 3:29 pm

Wiem, o czym mówicie i nawet coś takiego tutaj goliathome/pl/meble znalazłam. To mi się podoba, a już szczególnie mojej cioci, która wszystko wykonuje na stary styl. Jak to mówią, co kto woli, ale moim zdaniem to wygląda dobrze. Naprawdę dobrze, jak się przyjrzysz. No i to mogłabym u siebie postawić, to na pewno.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: Benita » czw lut 18, 2021 1:49 pm

Ja widziałam takie ładne meble u moich znajomych w domu, a szczególnie zafascynował mnie drewniany stary fotel bujany :) Postanowiłam kupić podobny mojemu tacie, bo widziałam świetną ofertę na tej stronie taniomania/pl/t/fotele-bujane . Jak Wam się podobają te fotele? Są naprawdę super.

damulka
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:14 pm

Re: Starodawne meble

Post autor: damulka » wt lut 23, 2021 8:14 pm

Wielu z nas poszukuje takich mebli do swoich wnętrz,jednak nie zdaje sobie sprawy z tego,że wcale nie trzeba za nie słono płacić.Można takie meble kupić w dobrej,atrakcyjnej cenie,wystarczy tylko regularnie zaglądać do serwisu z ogłoszeniami Pokato.Znajdziemy na nim ogłoszenia,w których ludzie chcą sprzedać stół z krzesłami do salonu ale też stare szafy i antyki.Każdy koneser starych,stylowych mebli znajdzie w tym serwisie cenne perełki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości