Aranżacja wnętrz Warszawa

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: spoko » śr mar 17, 2021 3:10 pm

Moim zdaniem każdy powinien samodzielnie wybierać to, co chce mieć w domu. Nie możemy za kogoś decydować, albo dawać mu do zrozumienia, że się myli. My sami możemy się mylić i nie wiedzieć, co i jak. Ale zawsze możemy się poradzić. Myślę więc, że takie płytki z cegły zechcecie poddać uwadze? Jak one się wam podobają? Czy warto jest po nie sięgnąć?

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: selena89 » śr mar 31, 2021 6:22 pm

Pomysłów na aranżację jest sporo, nie trzeba korzystać z pomocy designerów. Na blogach wnętrzarskich widziałam, że popularne są panele tapicerowane. Można takie zamówić na wymiar u projekt53/pl/ . Są bardzo ładne, a do wyboru mamy mnóstwo kolorów. Można postawić na ekoskórę lub tkaninę. Są ręcznie wykonane, więc mamy pewność, że nikt podobnych nie posiada.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: kasiunia » śr cze 02, 2021 4:48 pm

"
A czy ktoś z was ma u siebie kominek? Pytam, bo ja właśnie doszłam do wniosku, że u siebie coś takiego wykonam. (...)
[/quote]

Budując dom także doszliśmy do wniosków , które przekonały nas do tego ,że zainstalowaliśmy w naszym domu kominek. Nie było żadnych problemów z jego wyborem, tzn. zarówno wyborem wkładu kominkowego jak i wyborem materiału jakim go obłożyliśmy. Na stronie producenta wkładów kominkowych - unico-kominki/com/porady-i-inspiracje/jak-bezpiecznie-korzystac-z-kominka/ znaleźliśmy bardzo cenne informacje a dotyczyły one zasad bezpiecznego użytkowania kominków.
"

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: charlotte » wt wrz 28, 2021 1:07 pm

Ja mogę ci polecić ten kominek 3d elektryczny. Mamy taki w naszym salonie i uważam, że to naprawdę świetna sprawa! Szczególnie teraz gdy wieczory są coraz chłodniejsze sprawdza się doskonale. W mieszkaniu nie możemy mieć tradycyjnego kominka i zdecydowaliśmy się na kominek tradycyjny.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: lusiek » czw mar 31, 2022 12:47 pm

Mieszkam w Gdańsku i zamierzam skorzystać z oferty: galameble/com/dystrybutorzy/salon-firmowy-gala-collezione-gdansk/ . W salonie jest wysoki poziom doradztwa, wiele wzorników i próbek materiałów. To miejsce idealne dla klientów indywidualnych i architektów. Takiego właśnie miejsca polecam CI szukać w Warszawie.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: mopsik » czw maja 19, 2022 12:30 pm

Na blogach i portalach internetowych można znaleźć wiele przydatnych porad dotyczących wykańczania wnętrz. Jednym z takich portali jest dom-i-mieszkanie/pl . W wolnej chwili warto sobie poczytać.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: xena07 » wt lip 05, 2022 7:39 pm

Każdy sam może funkcjonalnie zaaranżować mieszkanie. Wystarczy poszukać ciekawych rozwiązań. Dobrym pomysłem są panele akustyczne, które bardzo ładnie się prezentują na ścianie. Tak jak te mebleimaterace/pl/p/panele-dekoracyjno-akustyczne/ . Mają modny wzór, a przy okazji można poprawić akustykę w domu. Taki nowoczesny panel może zastąpić obraz, a wiadomo, że jest to inwestycja na lata.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: soraja » czw cze 15, 2023 10:34 am

Uważam, że taki wybór to kwestia indywidualna. Możliwości jest wiele i warto wziąć je pod uwagę. Co powiecie na przykład na panele laminowane warszawa: https://artcorestudio.pl/panele/laminowane ? Moim zdaniem wyglądają bardzo oryginalnie.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: xena07 » czw sty 04, 2024 10:45 am

Dla mnie kluczowe jest, aby mieszkanie było przede wszystkim funkcjonalne, nawet jeśli jest niewielkie. Nawet te mniejsze przestrzenie można ładnie udekorować. Ciekawym pomysłem są panele akustyczne dostępne tutaj: https://www.mega-acoustic.pl/sklep/hexapet/. Oprócz tego, że prezentują się bardzo estetycznie, idealnie komponując się z nowoczesnymi wnętrzami, istnieje również możliwość zaprojektowania własnych wzorów. Dzięki temu można stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale także piękne mieszkanie z doskonałą akustyką.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości