Aranżacja wnętrz Warszawa

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Axel44 » sob sty 02, 2021 11:44 am

Hejka, zastanawiam się ostatnio nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się aranżacją wnętrz. Mam zamiar urządzić swoje nowe mieszkanie i szukam kogoś naprawdę sprawdzonego. Jak na razie trafiłem na tą firmę https://www.bohostudio.pl/oferta . Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Dajcie znać proszę.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: daga » sob sty 09, 2021 10:22 pm

Oj, ja już mam w głowie, jak będzie wyglądało moje M. Muszę tylko sprawdzić, czy firma pekabex osiedle prefabrykowane ma w sprzedaży już. Wiecie, czy można wykupować lokale. Wezmę kredyt i jeśli mi się uda, to po prostu poszukam czegoś takiego. Kto wie, może uda mi się właśnie coś takiego wynaleźć. Chcę założyć już prawdziwą rodzinę.

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Kuba » śr sty 27, 2021 3:57 am

W sprawie aranżacji wnętrz warto korzystać z pomocy specjalistów, projektantów wnętrz. Gdy projektowaliśmy nasze biuro korzystaliśmy z rad projektantów. Podpowiedzieli nam sporo bardzo praktycznych rozwiązań. Mamy dziś bardzo funkcjonalne biuro. Nie tylko pracujemy przy bardzo wygodnych biurkach ale też, co dla mnie bardzo ważne, wreszcie mamy uporządkowane dokumenty z czym do niedawna nie mogliśmy sobie poradzić. Szafa biurwa to mimo powszechnej digitalizacji ciągle jeszcze bardzo ważny mebel. Pisze o tym autor artykułu bezrobocie.org/pl/meble-biurowe-przechowywanie-dokumentow-czyli-jak-wybrac-najlepsza-szafe-do-biura-doradza-ekspert-z-katowic/

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: gwiazdeczka » śr sty 27, 2021 7:17 pm

A czy ktoś z was ma u siebie kominek? Pytam, bo ja właśnie doszłam do wniosku, że u siebie coś takiego wykonam. Właśnie znalazłam już nawet firmę, która oferuje nowoczesny system kominowy systemykominowe-rauch/pl . Także o tą kwestię nie musiałabym się martwić. Bo zyskałabym u nich coś porządnego.

AlanHenryk110
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:35 am

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: AlanHenryk110 » pt sty 29, 2021 7:53 am

Wszystko w zależności od tego, jakie jest wnętrze..może dobrym rozwiązaniem będzie klimatyzator? W niektórych pomieszczeniem znacznie lepiej sprawdzi się klimatyzator kasetonowy niż ścienny. Może taki będzie dobry czystyklimat/pl/18-klimatyzatory-kasetonowe? :) Co o nim sądzicie?

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Darka » wt lut 09, 2021 2:39 pm

A jak Wam się podoba mech na ścianie w aranżacjach wnętrz, na przykład biurowych? Widziałam ostatnio takie realizacje na stronie internetowej 4naturesystem/com/pl/mech-na-scianie-zielone-sciany-z-mchu. Moim zdaniem to całkiem niezły pomysł, dzięki temu można wnieść do biura nieco życia. A Wam jak się coś takiego podoba?

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Benita » wt lut 16, 2021 6:48 pm

Jeśli aranżujemy wnętrze mieszkania to trzeba też znaleźć odpowiednie miejsce na telewizor taniomania/pl/t/telewizory-32-cale . Będziemy chcieli kupić jeden z tej oferty ale nie jestem pewna który. Może są wśród Was fachowcy od takich urządzeń i mogliby mi poradzić? Zupełnie nie wiem, która marka i model najlepiej by się sprawdziły.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: pyszka » pt lut 19, 2021 12:40 pm

Do każdego wnętrza można wybrać odpowiedni materiał na wykonanie kominka tak żeby tworzył z nim spójną całość. Ta firma specjalizuje się w wykonywaniu takich kominków 9ma też wkłady kominkowe mają duże doświadczenie i wiedzę, a co najważniejsze dotrzymują terminów i mają dobre ceny.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: Axel44 » czw lut 25, 2021 10:59 am

A co myślicie o tej ofercie https://www.bohostudio.pl/realizacje ? Czy jest ona atrakcyjna? Pytam, gdyż jestem właśnie przed remontem i postanowiłem zdecydować się na tego typu usługi. Jeżeli coś wiecie i macie tutaj jakieś doświadczenie to bardzo proszę o Wasze porady. Na pewno mi się przydadzą.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Aranżacja wnętrz Warszawa

Post autor: pyszka » czw lut 25, 2021 5:22 pm

My zastanawiamy się teraz nad wyborem oswietlenia. Bardzo podobają mi się takie halogeny w suficie sfmeble/pl/c/halogeny-sufitowe-oswietlenie , ale nie wiem jak one sprawdzają się w praktyce i jak to wygląda. Podoba mi się to u kogoś i może się skusze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości