Zwierzaki

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Zwierzaki

Post autor: pyszka » śr gru 23, 2020 1:51 pm

Nie no bedziesz miał na to wiele środków, ale z tego co ja zauważyłam po moich zwierzakach to najbardziej skuteczne sa takie mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/p ... a-u-kotow/ obroże przeciw pchłom . W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepia

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: czaszka » śr sty 20, 2021 10:24 am

Jeśli chodzi o zwierzaki to sama przekonałam się o tym, że fajnie jest mieć w domu psa. Dzięki temu moje życie nabrało znacznie lepszego tempa i jest bardziej aktywne. Dlatego też staram się kupować mu jak najlepszą karmę aby w pełni zaspokoić jego potrzeby żywieniowe. I tak też dowiedziałam się, że bardzo ważne jest aby uzupełniać jego dietę poprzez różnego typu przekąski. Więc szukałam takich i znalazłam takie bult/pl/produkt/gryzak-zwacze-wolowe/ które w dodatku świetnie zachęcają psiaka do żucia.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: magiczna » ndz sty 31, 2021 6:29 pm

A co wy na to, żeby mieć w domu akwarium na wymiar ? Moim zdaniem bardzo fajna sprawa, szczególnie jeśli ktoś ma do tych zwierzątek preferencje, tak jak ja. Nie wróżę sobie zaraz sukcesu, ale liczę, że to wszystko mi odpowiednia firma zaprojektuje i to naprawdę dobrze będzie wyglądać. Mam na przykład na myśli AkwarLux.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: daga » pt lut 05, 2021 7:25 pm

Wiele można o mnie powiedzieć, ale zwierzaki to ja kocham. Nieważne, czy jest to hodowla dobermann , czy jakieś miejsce, gdzie są kundle, czy bezpańskie koty. Ja mogę takie zwierzę nakarmić, ale i też się nim zaopiekować. Dla mnie żadnego problemu nie ma, naprawdę.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: spoko » śr mar 24, 2021 5:57 pm

Ja tam lubię te zwierzęta, które są dla mnie bezproblemowe. Dlatego wydaje mi się, że będę się przede wszystkim starała poszukać najpierw tu trzmielradzi.trzmiel/com/pl porad odnośnie rybek, a potem samego akwarium i tak dalej. Wydaje mi się, że takie zwierzaczki to mi nie przeszkadzają, a będę się mogła nimi chwalić przed gośćmi. I to mi naprawdę odpowiada.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Zwierzaki

Post autor: lusiek » wt lut 06, 2024 11:26 pm

A są tu posiadacze skrzydlatych przyjaciół? Jakie macie okazy u siebie? Ptak np papuga czy kanarki mogą być świetnym towarzyszem. Wielu hodowców wysyła np za pośrednictwem https://www.ptakikurierem.pl/ , więc nie trzeba tylko lokalnie szukać hodowcy, można wybrać piękne okazy nawet z drugiego końca Polski.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości