Sposoby na wykończenie wnętrz

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: daga » pn gru 14, 2020 12:51 pm

Hej, ja mam pytanie - jak wykańczacie swoje wnętrza? Bo ja się waham, czy powinnam pomyśleć o czymś standardowym, czy iść w niekonwencjonalne pomysły. Mam na oku na przykład płytki z cegły, które świetnie będą się komponować z meblami. Jednak nie mam pewności, jak się takie wykończenie pielęgnuje. Wiecie coś na ten temat?

luki
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 19, 2021 4:57 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: luki » sob sty 23, 2021 10:48 pm

wszystko zależy jakie wnętrza Ci się podobają. U mnie na podłogę położę panele winylowe afirmax. Na ściany farba (szara lub złamana biel) Jedna ze ścian pewnie będzie albo betonowa albo cegła. Sufit klasyka - biały ale czarne lampy.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: magiczna » ndz sty 24, 2021 4:24 pm

Ja uważam, że warto tutaj dodać inne doposażenia, takie jak na przykład płytki ceramiczne. Dziś one mogą wyglądać nowocześnie, lub prestiżowo. Jakoś tak mam sporo do zrobienia, ale myślę, że takie klink/pl/plytki-ceramiczne/plytki-scienne/ będę miała w salonie. One są unikatowe. Zgodzicie się ze mną? Jak sądzicie?

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: Mira » śr sty 27, 2021 3:22 am

Płytki, podłogę, ściany... to wszystko wybieram gdy mam już ogólny zarys projektu na pomieszczenie, które planuję wykończyć. Zdecydowanie przeglądam propozycje projektantów wnętrz. Tylko raz urządzałam sama swój pokój. Od kiedy mam możliwość oglądania pomysłów projektantów wnętrz nie robię tego samodzielnie. Zobacz np. jakie pomysły podpowiadają projektanci w sprawie urządzania przedpokoju.iszczecinek/pl/pl/651_materialy_partnera/21971_pomysly-na-przedpokoj-w-domu-i-w-bloku---podpowiada-projektant-wnetrz-krakowa.html

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: czaszka » czw mar 25, 2021 1:56 pm

Sposobów na wykończenie wnętrz można znaleźć bardzo dużo. Wszystko zależy od tego co mamy konkretnego na myśli. Bo jednak wydaje mi się, że w internecie można znaleźć wiele bardzo ciekawych rozwiązań. Dlatego też sama z ciekawości zaczęłam szperać internecie i dzięki temu nawet natrafiłam na takie listwy styropianowe oswietleniowki/pl/listwy-sufitowe-styropianowe,c310.html które to stanowią bardzo ciekawe rozwiązanie.

Kobietaewka77
Posty: 23
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:07 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: Kobietaewka77 » śr cze 30, 2021 3:46 pm

Bardzo fajnie można udekorować ściany przy użyciu fototapety rośliny to najczęstszy motyw wykorzystywany do salonów i korytarze, szczególnie jeśli chodzi o widoki z okna, bo bardzo fajnie to zmienia optycznie pomieszczenie, wiec często na zbyt krótkich wnętrzach zakładane są tego typu wzory.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: marcysiaz » czw lip 22, 2021 12:47 pm

Idealnym sposobem na wykończenie wnętrza, a zwłaszcza okien mogą być plisy okienne, które znajdziecie na bianex/pl/plisy/ :) Bardzo dobrze ochronią przed światłem słonecznym :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: lusiek » śr wrz 29, 2021 1:00 pm

Wnętrza mam już porobione, teraz czas na to co na zewnętrz. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, aby faktycznie mój ogród był klimatyczny i wygodny. Myślę, że w sklepie garden space uda mi się kupić wszystko to, co będzie mi potrzebne. Widziałem, że sklep znajduje się w galerii HomePart W jankach.

Edi88
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:26 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: Edi88 » czw wrz 30, 2021 4:00 pm

Ważne jest aby przez całe życie się douczać. Dzisiaj przeglądałem doskonały artykuł. Sądzę, że spodoba się on Wam. Wszystko jest w odnośniku -styl skandynawski ".

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Sposoby na wykończenie wnętrz

Post autor: Darka » czw lis 18, 2021 7:52 am

A co z oknami? Jak wygląda w Waszych domach i mieszkaniach aranżacja okien? Ja jestem tradycjonalistką, dlatego oprócz rolet zewnętrznych mam w oknach zawieszone firanki. Jak je kupuję, to staram się zawsze wybierać firany bez prasowania, ponieważ bardzo nie lubię tego robić. Wiedzieliście tak w ogóle, że są takie firany, których prasować nie trzeba?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości