Pokój rekreacyjny

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Pokój rekreacyjny

Post autor: xena07 » wt gru 08, 2020 7:14 pm

Cześć.
Myślę nad poprawieniem akustyki w pomieszczeniu rekreacyjnym. Słyszałam, że piramidki redukują niskie częstotliwości, ale są delikatne. Ja znalazłam takie mega-acoustic/pl/oferta/piramidki-akustyczne/ . Zależy mi na dobrym dźwięku, gdy słucham muzyki lub oglądam filmy. Myślicie, że to dobry pomysł? Te piramidki nie są drogie, a podobno działają. Proszę Was o opinie. :D

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Pokój rekreacyjny

Post autor: spoko » śr mar 10, 2021 10:57 am

Fajna sprawa z takim pokojem, ale wydaje mi się, że warto przemyśleć także to, jak ogólnie będzie wyglądał. U mnie to typowo telewizor, kanapa, może jakieś fajne rozwiązania związane z prawdziwą wygodą. A u Ciebie? A co do paneli wyciszających, to tu bluetone/pl/panele-akustyczne/ możesz poszukać. Moim zdaniem to będzie naprawdę świetna opcja.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Pokój rekreacyjny

Post autor: mopsik » czw mar 25, 2021 12:21 pm

Kup sobie gramofon. Od kiedy mam w domu gramofon to słucham tylko analogowej muzyki. Trzeba przyznać, że brzmi ona naprawdę oryginalnie. Pamiętaj też koniecznie o akcesoriach takich jak na przykład myjka do płyt winylowych: winylownia/pl/pl/products/myjka-do-plyt-winylowych-knosti-z-plynem-51450.html .

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Pokój rekreacyjny

Post autor: kasiunia » ndz paź 02, 2022 5:06 pm

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami domku jednorodzinnego to miejsce na pokój rekreacyjny powinno się znaleźć. Takie pomieszczenie trzeba co jakiś czas, okresowo poddawać remontom jak każde inne pomieszczenie w naszym domu. Mój mąż sam zajmuje się takimi sprawami i jak zauważyłam grunt pod malowanie to najważniejsza sprawa przed właściwym malowaniem. Farby wtedy kryją zdecydowanie lepiej.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Pokój rekreacyjny

Post autor: lusiek » sob lis 12, 2022 10:11 am


Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Pokój rekreacyjny

Post autor: Benita » śr lis 23, 2022 12:23 pm

Nie spotkałam się wcześniej z takim rozwiązaniem, ale myślę, że jest rewelacyjne. Może nawet sama zastosuję je u siebie w domu. Mam bardzo dużo do zrobienia ponieważ odnawiałam wnętrza i potrzebuję fachowców do pomocy w ich urządzaniu. Co myślicie o takim projektowaniu online https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ ... omu-online ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość