Biurko dziecięce

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Biurko dziecięce

Post autor: Axel44 » czw gru 03, 2020 10:05 pm

Siemka, czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się zamówić dobrej jakości biurko dziecięce? Zależy mi także na przyzwoitej cenie. Wczoraj pogrzebałem trochę w internecie i trafiłem na tą stronę https://www.bami.pl/7-biurka . Ich meble prezentują się naprawdę dobrze. Może warto się na nich zdecydować? Dajcie znać proszę.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

Eryk996
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Biurko dziecięce

Post autor: Eryk996 » pt sty 29, 2021 7:50 am

A może warto zainwestować w meblościankę z biurkiem, jak takie na sklepabcmeble/pl/543-mebloscianki-z-biurkiem? :) Myślę, że to świetne rozwiązanie, jeśli w pomieszczeniu nie mamy dużo miejsca i chcemy go po prostu zaoszczędzić.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Biurko dziecięce

Post autor: Darka » śr mar 24, 2021 2:26 pm

Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajne, ergonomiczne biurka szkolne dla dzieci w sklepie internetowym costway/pl/biurka-szkolne. Biurka te są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i mają regulowaną wysokość. Zapewniają dziecku możliwość wygodnej pozycji podczas nauki, rysowania czy też pisania ;) Pod względem cenowym moim zdaniem wypadają również całkiem atrakcyjnie ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości