szafa do salonu jaką wybrać?

czaszka

szafa do salonu jaką wybrać?

Post autor: czaszka » pt lis 13, 2020 2:36 pm

Ciekawa jestem czy macie szafy w salonie jak tak to jakich rozmiarów. Bo zastanawiam się nad tym czy w ogóle warto zainwestować w tego typu mebel. Chociaż z drugiej strony jakoś porządek w salonie musimy utrzymać a taka szafa z pewnością nam to ułatwi. Więc szukałam jakieś fajnej szafy i znalazłam tutaj taniomania/pl/t/tanie-szafy nawet kilka bardzo interesujących. Więc teraz muszę się na jakąś jedną zdecydować

Darka

Re: szafa do salonu jaką wybrać?

Post autor: Darka » czw lis 26, 2020 1:52 pm

Sądzę, że do salonu tak naprawdę najlepsza będzie meblościanka z szafą. Widziałam takie zestawy ostatnio na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/544-mebloscianki-z-szafa po wyjątkowo okazyjnych cenach ;) Polecam i Wam się tam rozejrzeć ;)

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 » czw lis 26, 2020 5:20 pm

Jeżeli chodzi o szafę do juz umeblowanego salonu, to musisz ja dopasować stylem do mebli, które już posiadasz. Nie powinnaś mieć z tym problemów. Ja miałam bardzo duży problem z poszukaniem mebli, jakie chciałam, natomiast gdy już znalazłam to moje ekskluzywne komody do salonu, to urzekły mnie tak, że kupiłam dwie takie same.

dynia

Post autor: dynia » ndz gru 13, 2020 10:11 pm

dokładnie, dodatkowy element wyposażenia salonu powinien współgrać z pozostałymi elementami wnętrza. Ciekawe inspiracje na ładny salon znajdziesz na modny-salon/com/pl/. Są tam wskazówki dotyczące aranżacji wnętrz, ich wykończenia, znajdziesz też wiele ciekawych pomysłów na meble, są bardzo fajnie i przejrzyście podzielone kategoriami, także powinno Ci to zdecydowanie pomóc w wyborze szafy :)

Eryk996

Post autor: Eryk996 » pt sty 29, 2021 7:51 am

Może najlepiej narożną szafę, znajdziecie taką na sklepabcmeble/pl/475-szafy-narozne-biale :) W kolorze białym będzie fajnie pasować do praktycznie każdego wnętrza, a nie będzie jednocześnie zajmować zbyt dużo przestrzeni.

pyszka

Post autor: pyszka » śr mar 31, 2021 5:22 pm

Potrzebne jest też by w takim miejscu znajdował się jakiś fajny stół. Sama zastanawiam się czy nie zakupić takiego sfmeble/pl/c/lawy-i-stoliki-kawowe-okragle-do-salonu stołu do naszej jadalni Uważam, ze to jedno z ważniejszych miejsc w kuchni.

ODPOWIEDZ