Woda w biurze

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Woda w biurze

Post autor: Marryss » pt lip 24, 2020 4:00 am

W jaki sposób zaopatrujecie swoje biuro w wodę pitną? Najłatwiejszym chyba rozwiązaniem jest zakup dystrybutora. Jednak co pod tym względem będzie tutaj sprawdzone? Osobiście zastanawiam się nad http://www.aquamo.com.pl/woda-do-biura-i-domu. Podobno to jedno z najlepszych rozwiązań pod względem ceny i jakości. Jakie jest Wasze zdanie?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Re: Woda w biurze

Post autor: Skarpeta » pt lis 20, 2020 11:22 am

Też się właśnie nad tym zastanawiałam. Pewnie dobrym rozwiązaniem są galony wody i dystrybutor - bez śmieci i latania do sklepu. My zawsze kupowaliśmy butelki w dyskontach, ale widziałam coś takiego na tej stronie: kuracjusz/com/produkty-niegazowane. Czy smak tej wody w galonach różni się od mniejszych pojemności?

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Woda w biurze

Post autor: Axel44 » pn wrz 06, 2021 11:42 am

Interesuję się naukami ścisłymi i na stronie http://www.energos-pro.pl/publikacje/16 ... yczna-wody przeczytałem ostatnio artykuł o analizie konduktometrycznej wody. Im wyższe przewodnictwo wody to znaczy, że znajduje się w niej więcej minerałów. Teraz zacząłem zwracać na to większą uwagę.
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Woda w biurze

Post autor: selena89 » sob paź 30, 2021 3:25 pm

Nie każdy lubi wodę. Do biura warto zamówić też soki. Bardzo dobre produkty ma Korab Garden. Na przykład ten korabgarden/pl//pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc sok z aronii BIO premium mogę wam zaproponować. Owoce z ekologicznych upraw są w całości tłoczone na zimno. Powstaje z nich w 100% naturalny sok, bez żadnych dodatków. Będzie wam smakował.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Woda w biurze

Post autor: lusiek » pn cze 20, 2022 3:49 pm

Moim zdaniem, świetnie sprawdzi się dzbanek do filtrowania wody z kranu. W dzisiejszych czasach odchodzi się od wody butelkowanej, ponieważ każdy stara się żyć ekologicznie. Natomiast, co do filtrów, to kupisz je tutaj aquamelior/pl/filtry-do-wody-wklady

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Woda w biurze

Post autor: kasiunia » pt kwie 14, 2023 12:07 pm

W biurze, zresztą jak w wielu innych pomieszczeniach potrzebujemy ciepłej wody użytkowej .Oczywiście jej dystrybucja znajduje się w miejscu do tego przeznaczonym, np. w toalecie. Jak uzyskać ciepłą wodę w sposób jak najbardziej ekonomiczny? Uważam ,że najlepsze są przepływowe ogrzewacze wody , bo podgrzewamy jedynie wodę jaką za chwilę zużyjemy, to po prostu oszczędność.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości