Meble do kuchni

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: Lenka » śr kwie 28, 2021 6:36 pm

Cześć, co sądzicie o kuchniach połączonych z salonem? Czytając artykuł meble-halupczok/pl/blog/kuchnia-z-wyspa-polaczona-z-salonem-gdzie-sie-sprawdzi/ zaczęłam poważnie się zastanawiać nad takim rozwiązaniem u mnie w domu. Co myślicie o takich aranżacjach?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: lusiek » pt kwie 30, 2021 11:22 am

Jak nie wiecie gdzie zamawiać do kuchni meble to tutaj onemarket/pl/ macie sklep z dużym wyborem mebli i dodatków do domu. Ja go znam bo mi poleciła kuzynka już jakiś czas temu, zamawiałem tam kilka rzeczy i zadowolony z nich jestem do tej pory.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: charlotte » ndz sie 01, 2021 1:38 am

My mamy wybrane już meble i czekamy na ich realizację. Dzisiaj znalazłam blaty granitowe. Są piękne. Zawsze chciałam mieć kamienny blat w swojej kuchni. A wy jakie blaty kuchenne uważacie za najlepsze? Ktoś z was ma blat z kamienia? Teraz są bardzo modne.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: magiczna » śr sie 25, 2021 8:02 am

Skoro o tym mowa, to wydaje mi się, że należy sprawdzać takie możliwości jak stół okrągły stolpluskrzesla/pl/c300-stoly-okragle . To jest super sprawa do jadalni moim zdaniem.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: lusiek » sob sie 28, 2021 8:10 pm

Moja żona ostatnio suszyła mi głowę żebyśmy pojechali do sklepu ponieważ zamarzyła się jej witryna. Po co jeździć jak można spokojnie zapoznać się z asortymentem na internecie. W końcu znaleźliśmy taką, jaka się jej podoba na stronie sfmeble/pl/c/witryny-i-kredensy-do-jadalni/ Nie trzeba nigdzie wychodzić i dostawa do samego domu. Polecam.

Edi88
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:26 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: Edi88 » pn paź 18, 2021 8:02 pm

Najważniejsze jest by przez całe życie się douczać. Wczoraj studiował ciekawy tekst. Uważam, że da Wam on do myślenia. Wszystko znajduje się pod linkiem -fotel do gabinetu psychologa .

Edi88
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:26 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: Edi88 » pn paź 18, 2021 8:28 pm

Ważne jest by przez całe życie się uczyć. Wczoraj czytałem wspaniały artykuł. Myślę, że trafi on do Was. Całość znajduje się pod odnośnikiem -lampy do mieszkania .

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: kasiunia » sob paź 23, 2021 8:56 am

Czy meble kuchenne są ważne ? - oczywiście ,że tak ale nie najważniejsze. Kuchnia ma spełnienia określone zadania i by mogła się z nich wywiązać musi być wyposażona w kilka ważnych sprzętów. Przede wszystkim w kuchni znaleźć się musi miejsce dla kuchenki gazowej bądź elektrycznej oraz dla lodówki. To najważniejsze sprzęty. Uważam też w kuchni musi być miejsce na zlewozmywak - bez niego ani rusz. My postawiliśmy na produkt premium - zlewozmywak granitowy marki Brenor - brenor/pl/pl/kategorie/489-11433-zlewozmywak-granitowy-carina.html#/29-kolor-bialy .To polski producent zlewozmywaków, co bardzo mile mnie zaskoczyło.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Meble do kuchni

Post autor: pyszka » śr gru 22, 2021 3:39 pm

Ja bym w kuchni postawiła na dodatki. Na przykład na oryginalną ceramikę do kuchni i jadalni. Może spodoba Wam się na przykład ceramika bolesławiec andyceramika/pl ? Uważam, że taka ceramika pięknie się prezentuje i jest także bardzo praktyczna.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Meble do kuchni

Post autor: tadeuszhinc » śr gru 29, 2021 3:29 pm

Jeśli poszukujecie rzetelnej firmy, która stworzy dla was indywidualny projekt to zajrzyjcie na stronę rolhand/pl. Firma zatrudnia świetnych specjalistów z indywidualnym podejście do klienta. Są specjalistami w produkcji mebli kuchennych, biurowych, gabinetowych, zabudowach wnękowych i innych. Projektują samodzielnie, ale jeśli macie pomysł to nie ma problemu realizacji projektu dostarczonego przez Państwa. Będziecie zadowoleni z jakości i dbałości o każdy szczegół.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości