Nóż do chleba

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Nóż do chleba

Post autor: Axel44 » czw sie 04, 2022 5:03 pm

Chciałbym zamówić przez internet nóż do chleba, ale nie wiem jaka oferta będzie aktualnie najlepsza. Zależy mi oczywiście na nożach wysokiej jakości. Do tej pory w sieci wpadłem na taki link https://recucina.pl/k/krojenie/noze/noze-do-chleba/ . Może ktoś z was coś u nich już zamawiał? Warto się zdecydować na ich sprzęt? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

lusiek
Posty: 794
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Nóż do chleba

Post autor: lusiek » śr wrz 21, 2022 2:38 pm

Ja właśnie do mojej kuchni kupiłem noże do chleba ale teraz też muszę zadecydować czy łączyć ją z jadalnią czy może zostawić tak jak jest - osobno. Jakie jest wasze zdanie? Poczytałem wskazówki z tego 4katy/com/pl/dom/jadalnia-czy-kuchnia-dowiedz-sie-ktora-mozliwosc-bedzie-dla-ciebie-lepsza artykułu i tam jednak są za połączeniem.

kasiunia
Posty: 326
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Nóż do chleba

Post autor: kasiunia » ndz paź 16, 2022 7:30 am

Jak powinna być wyposażona kuchnia każdej z nas? To wynika przede wszystkim z potrzeb. Oczywiście są takie sprzęty i elementy wyposażenia, które znajdziemy w każdej kuchni. Dobre noże kuchenne sa jednym z nich. Jeśli lubicie piec w kuchni ciasta i ciasteczka tak jak to jest u nas to z pewnością będziecie mieć wyposażenie, które to ułatwia. Takie foremki - aledobre/pl/31621,Foremki_piernikowy_domek_do_samodzielnego_zlozenia_02_0_0421_Wilton.html , to u mnie obowiązek, bo ciastka w kształcie domku muszą być.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość