Farba z efektem WOW?

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Farba z efektem WOW?

Post autor: Cripper » ndz lut 13, 2022 10:37 pm

Zaaranżowanie wnętrza nie powinno teraz nikomu sprawić większego problemu. Bardzo dużo inspiracji odnośnie wykończenia mieszkania można znaleźć w internecie. Popularne obecnie jest stosowanie farb dekoracyjnych, dzięki którym można uzyskać niesamowite efekty na ścianach. Jeśli zdecydujecie się na wykorzystanie farby strukturalnej zerknijcie na farbę valrenna valpaint .. Farba ta pozwala na uzyskanie efektu tkaniny, sztruksu czy jeleniej skóry na ścianie.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Farba z efektem WOW?

Post autor: daga » ndz kwie 03, 2022 3:53 pm

Fajnie, że o tym wszystkim piszecie, bo w sumie szukam pomysły na dzieła kogoś takiego jak michał anioł biografia jego bardzo mi się spodobała i mam nadzieję, mieć jakieś reprodukcje w domu. To coś, czego po prostu mi brakuje w mieszkaniu. No i chcę mieć naprawdę fajny pomysł na moje wnętrze, taki inny.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Farba z efektem WOW?

Post autor: Darka » pt cze 03, 2022 1:44 pm

A skoro już o tym mowa, to jaka farba akrylowa czy lateksowa jest Waszym zdaniem lepsza do pomalowania pokoju? Ja słyszałam wiele dobrego zarówno o jednych, jak i o drugich farbach. Jakie Wy wybraliście? Czym się one między sobą tak właściwie różnią?

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Re: Farba z efektem WOW?

Post autor: Laueo75 » sob cze 18, 2022 6:16 pm

A może zamiast tego lepiej będzie po prostu kupić odpowiednio dopasowaną fototapetę wysokiej jakości? Za niewielkie pieniądze z pewnością znajdziesz coś tutaj https://lemonroom.pl/fototapety-171-fot ... rzewa.html w tym właśnie zakresie. Z tego co widać to mają tam całkiem spory wybór, dlatego koniecznie to sprawdźcie.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Farba z efektem WOW?

Post autor: lusiek » wt paź 04, 2022 11:57 am

Jaki będzie najlepszy kolor farby na korytarz ? Mam dość mały i wąski korytarz, więc wydaje mi się, że niektórych kolorów powinnam unikać, aby nie pomniejszyć optycznie całego pomieszczenia. A jakich Wy kolorów użyliście? Jakie możecie kolory mi zaproponować? Jestem otwarta na różne propozycje.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Farba z efektem WOW?

Post autor: kasiunia » ndz maja 21, 2023 9:31 am

Bez wątpienia taką farbą jest farba Dulux. Owszem dobrych farb jest całkiem sporo na rynku ale zdaniem mojego męża właśnie te farby są najlepsze. Na stronie tego producenta znajdziecie porady ,które pomogą wam w początkowym okresie , kiedy nie macie doświadczenia malarskiego. Na przykład malowanie pokoi na poddaszu - teraz to już będzie bułka z masłem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości