Projektowanie wnętrz

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Projektowanie wnętrz

Post autor: Laueo75 » czw gru 23, 2021 1:59 am

Tak jak w temacie. Zamierzam niedługo skorzystać z usług projektowania wnętrz. Szukam więc profesjonalnego i sprawdzonego studia. Wiecie na jakie warto się zdecydować? Jak na razie w internecie trafiłem na tą firmę https://www.bohostudio.pl/studio. Muszę powiedzieć, że mają oni sporo pozytywnych opinii. Faktycznie warto się na nich zdecydować? Ich dotychczasowe realizacje wyglądają naprawdę dobrze. Dajcie znać.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

stanisława
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:20 am

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: stanisława » śr sty 12, 2022 1:58 pm

"Według mnie to tylko strata sporych pieniędzy,teraz, kiedy mamy tak wiele możliwości,można szybko i na prawdę nowocześnie urządzić swój dom.

Są poradniki,filmiki,blogi,katalogi, które dają nam konkretne odpowiedzi na szereg pytań,są też firmy, oferujące dopasowane,meble na wymiar do wielu pomieszczeń.Takie meble można zamówić do łazienki expertmeble/com/lazienki-na-wymiar/ pokoju,kuchni czy przedpokoju. Dzięki idealnemu dopasowaniu są wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne.
"

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Darka » ndz sty 23, 2022 7:42 pm

A skoro już mowa tutaj o projektowaniu wnętrz, to jakie ściany najbardziej się Wam podobają w salonie? Ja zastanawiam się właśnie, czy lepiej zdecydować się na jakąś tapetę, czy może na farbę dekoracyjną, na przykład arteco 7 valpaint. Jak sądzicie? Czy ktoś z Was miał może kiedyś z takimi farbami do czynienia`? I jak, czy dobrze się one sprawdziły?

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: kasiunia » sob lut 05, 2022 3:08 pm

Myślę ,że zawsze trzeba mieć jaką wizję czyli projekt. Nie korzystamy natomiast z pomocy profesjonalnej firmy do projektowania wnętrz i wyboru mebli. Razem z mężem sami się zajmujemy tym tematem. Najczęściej mamy chęć na zmiany wystroju pomieszczeń w mieszkaniu po zakończonych remontach i tak było i tym razem. Do już istniejących mebli z tej samej serii dokupiliśmy regał - witek/pl/polki-i-regaly/regal-verona-v2d-10.html .Znowu znalazło się miejsce na nasze ulubione książki.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: soraja » pn lut 07, 2022 1:19 pm

Warto także pomyśleć o efektownych dodatkach do wnętrz. Mam na myśli na przykład różne poduszki - jak na przykład zestaw gładkich poduszek: macodesign.eu/pl/c/Gladkie-Sety/109 . Moim zdaniem takie elementy dodają wnętrzu charakteru. Na pewno Wam się spodobają.

Zefira
Posty: 16
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:58 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: Zefira » pt mar 25, 2022 5:49 pm

"Wiele zależy od tego jakiego projektu, stworzonego z myślą o jakim miejscu oczekujesz.

Jeśli prowadzisz własny sklep z odzieżą to projektem ciekawej aranżacji może zająć się firma Ergo Store.

Na co dzień projektują meble sklepowe,zajmują się ich logistyka i transportem ergostore/pl/oferta/transport-i-logistyka/ ale też chętnie wykonają ciekawy i zaskakujący projekt aranżacji wnętrza takiego miejsca.
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: lusiek » ndz mar 27, 2022 10:41 pm

Projektowanie wnętrz to bardzo ciężka praca wymagająca od projektanta wiedzy oraz doświadczenia aby wykonać projekt bardzo dobrze. Osobiście sama projektowałam swoje 70m2 i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Sporo również czytałam np tutaj deco24/pl/komody-loftowe-jak-wkomponowac-je-w-aranzacje-salonu/ są fajne porady na temat urządzania wnętrza w stylu loft także warto poczytać.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: tadeuszhinc » śr kwie 20, 2022 4:20 pm

Myślę, że jeśli nie czujecie się dobrze w projektowaniu wnętrz, dopasowywaniu ze sobą stylów i mebli to warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Na stronie kaim.work/dekorator-architekt-wnetrz-czy-projektant-z-kim-urzadzic-mieszkanie/ dowiecie się kim są dekorator, architekt oraz projektant i czym różnią się ich zadania. Dzięki temu łatwiej będzie wam podjąć decyzję komu powierzyć wygląd swojego domu.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: mopsik » czw maja 19, 2022 12:28 pm

A czy korzystacie z blogów w celu znalezienia inspiracji wnętrzarskich? Ja korzystam i jestem zadowolona. Zawsze coś ciekawego przeczytam. Polecam Wam między innymi ten blog: aranzujzpasja/pl .

AlanHenryk110
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:35 am

Re: Projektowanie wnętrz

Post autor: AlanHenryk110 » śr lip 20, 2022 2:40 pm

Na jakie meble kuchenne się zdecydowaliście? Robicie na wymiar czy raczej zamawiacie ze sklepu? Ja własnie stoję przed tym dylematem i póki co porównuję oferty różnych firm. Znalazłem ciekawą ofertę mebli na wymiar w Sycowie smolis-meble/pl/meble-kuchenne-sycow/ i przyznaję, że jest korzystna. Bardzo podobają mi się zdjęcia realizacji, które mają na stronie. Dajcie znać jak to było u Was ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości