Korzystać z architekta?

daga

Re: Korzystać z architekta?

Post autor: daga » pt lis 06, 2020 2:14 pm

To zależy od Was, ale wydaje mi się, że architekt jest jednak niepotrzebny. Ja wiem, że sama jestem w stanie coś wykombinować, jeśli tylko mam w tym potencjał. Taki mgprojekt/com/pl/dom-na-parkowej-7-c dom mi się podoba. A jak Waszym zdaniem wygląda?

Skarpeta

Post autor: Skarpeta » pt lis 20, 2020 7:54 am

My korzystaliśmy z usług firmy unique-residence/com/projekty-luksusowych-rezydencji-willi-domow-klasycznych/. Najważniejsze chyba w tych usługach jest to, że dobra pracownia architektoniczna zdejmuje z Ciebie ciężar decyzji, o których raczej nie ma pojęcia zwykły śmiertelnik. Jednocześnie przy najważniejszych rzeczach Twoje potrzeby są priorytetem.

xena07

Post autor: xena07 » wt sty 12, 2021 6:38 pm

Osobiście sama wolę aranżować mieszkanie, bo wiem, czego potrzebuję. Jeśli chodzi o meble, to szukam ich w internecie. Moim odkryciem jest strona z łóżkami martimeble/pl/25-lozka-dla-dzieci-dzieciece . Zamówiłam tam łózko dla dziecka i gdy będę miała taką potrzebę, wrócę do nich. Mają świetną ofertę, a łóżko jest wytrzymałe i solidnie wykonane.

Piwka

Post autor: Piwka » śr paź 27, 2021 8:53 am

"3 miesiące temu urzadzalismy się sami...meble do kuchni mieliśmy po rodzicach co trochę utrudniało sprawcę bo nie były idealnie dopasowane, ale remont kuchni mamy w planach w niedalekiej przyszłości - sypialnię kochamy najbardziej - ale jest jeszcze salon.. Nie do końca przemyślany, w połowie piękny a w połowie sami nie wiemy co zrobić ;)

Od siebie polecam zerknąć sobie na stronę:

golddoor/pl/pl/products/dab-naturalny-wotan-lamele-premium-3d-panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-17781.html

mozecie tam zamówić panele akustyczne, które same w sobie są ciekawą dekoracją wnętrza.

https://www.golddoor.pl/pol_pl_Dab-Naturalny-Wotan-Lamele-Premium-3D-Panele-ozdobne-scienne-akustyczne-pionowe-17781_1.jpg[/img]
"

susska

Post autor: susska » wt sty 25, 2022 6:27 pm

a ja myślę ze wystarczy odrobina chęci, czasu i zaangażowania i każdy z nas jest w stanie samodzielnie zaaranżować takie mieszkanie. Teraz jest tyle fajnych blogów w sieci, można szukać pomysłów i inspiracji na własną rękę i za darmo :) zerknijcie sobie chociażby na wpisy znajdujące się na blogu modny-salon/com/pl/. ja skorzystałam z kilku porad i jestem zadowolona z efektu końcowego :)

lusiek

Post autor: lusiek » czw lis 24, 2022 3:56 pm

Mnie niestety nie stać na architekta, więc sama wszystko staram się wybrać tak, aby pasowało jak najlepiej. Chciałabym, żeby moje mieszkanie było rownież funkcjonalne i nowoczesne, dlatego czytam wiele artykułów na ten temat, jak np. ten https://www.twojecentrum.pl/czy-mozna-j ... owych.html dotyczący desek sedesowych.

ODPOWIEDZ