Wyposażenie do łazienki

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: magiczna » pn lip 04, 2022 10:34 am

Właśnie wyposażenie mam kupione, niestandardowe, bo czarne ;) . Niemniej aranzacje malych kuchni w bloku jeszcze muszę ogarnąć, bo to jest naprawdę kluczowe. I dlatego mam nadzieję, że się z tym zgodzicie, że najlepsza opcja, to opcja kombinowana. I mam nadzieję, że nic się w tym względzie nie zmieni.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: soraja » wt lip 05, 2022 2:52 pm

Polecam też blogi wnętrzarskie, na których można znaleźć wiele praktycznych informacji o wystrojach wnętrz. Na przykład tu poczytacie sobie więcej o bateriach prysznicowych: byhaus/pl/jak-wybrac-baterie-prysznicowa-garsc-cennych-porad/ . Zachęcam do lektury.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: spoko » sob lip 16, 2022 10:34 pm

Jakoś tak mam problem z rozwiązaniami, dlatego w sumie muszę szukać odpowiednich racji finansowych. I mam nadzieję, że to wszystko jest odpowiednio powiązane. Dlatego jeśli o mnie chodzi, to w zupełności wiem, że doradca kredytowy Bytom mi się przyda. To ktoś dla mnie wartościowy. Na pewno dobrze doradzi.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: soraja » pt lip 22, 2022 3:52 pm

A czy korzystacie z blogów w celu znalezienia inspiracji wnętrzarskich? Ja korzystam i jestem zadowolona. Zawsze coś ciekawego przeczytam. Polecam Wam między innymi ten blog: twojepieknewnetrze/pl .

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: xena07 » wt sie 23, 2022 4:30 pm

Myślę, że teraz nie brakuje sklepów z takim wyposażeniem. Grunt to wiedzieć czego się szuka. Jeśli nie mamy pomysłu, warto poszukać inspiracji na blogach wnętrzarskich. Szalenie modnym rozwiązaniem są ostatnio umywalki wiszące. A modele takie jak tu home100/pl/umywalki-wiszace sprawdzą się w wielu aranżacjach.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: kasiunia » pt wrz 02, 2022 12:49 pm

Lubię stylowe łazienki ale nie wystarczy tylko jej odpowiedni design. Lubię, kiedy w łazience świecą się odpowiednie dla tego miejsca świece. Znalazłam ostatnio świece sojowe - madamnatura/pl/swiece-sojowe/ , i powiem wam ,że są wyjątkowe. Wosk sojowy jest naturalny, nieszkodliwy, a jego spalanie nie wiąże się z uwalnianiem toksycznych substancji, takich jak toluen, benzen i formaldehydy. Świece sojowe są więc doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dodać swemu wnętrzu przyjemnego aromatu bez szkodliwych substancji.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: lusiek » czw wrz 15, 2022 9:49 pm

A będziesz mieć kabinę prysznicową czy wannę? Dla mnie kabina jest obowiązkowa. Pod adresem: cndesign/pl/inne/ile-razy-dziennie-powinienes-brac-prysznic znalazłem nawet fajny wpis o tym jak często należy brać prysznic. Dla mnie te informacje są naprawdę przydatne.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: Darka » wt paź 04, 2022 1:16 pm

A skoro już mowa o aranżacjach łazienek, to co macie położone w łazience na ścianach? My planujemy je pomalować. Zastanawiamy się, jaka będzie dobra farba do łazienki na wilgoć. Dobre opinie słyszeliśmy o farbie Dulux Professional Rezisto 5. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia i chciałby podzielić się opinią na jej temat?

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: lela1 » czw paź 13, 2022 2:38 pm

Może spodoba Ci się oferta tego sklepu internetowego: impero/com/pl/salon/radom-impero-home ? Moim zdaniem wybór akcesoriów w różnych wzorach i kolorach jest bardzo duży. Sądzę, że i Ty znajdziesz u nich coś dla siebie.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: lusiek » czw sty 19, 2023 4:06 pm

Ja właśnie tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ka ... -najlepsza czytam sobie o kabinach prysznicowych. Jaką kabinę Wy macie u siebie? Lepiej zdecydować się na taką z niskim czy wyższym brodzikiem? Jaki Waszym zdaniem jest lepszy? No i lepiej prostokątny czy półokrągły? Miejsce w łazience jest, tylko trzeba wszystko odpowiednio zaplanować.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości