Jakie oświetlenie do mieszkania?

Awatar użytkownika
Marryss
Posty: 80
Rejestracja: pt lut 22, 2019 8:12 pm

Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: Marryss » czw lip 30, 2020 2:07 pm

Hej, tak jak w temacie... Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyborem oświetlenia do swojego mieszkania. Planuję generalny remont i chciałbym wymienić swoje lampy. Dużo dobrego od znajomych słyszałem o lampach podłogowych. Znacie może jakąś atrakcyjną ofertę takiego oświetlenia? Moja siostra poleciła mi tą stronę https://www.lights.com.pl/Lampy-podlogowe-256k/ . Myślicie, że warto się na nich skusić?
Nie ma sensu udawać, że ciemność nic nie zmienia.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: selena89 » pn wrz 28, 2020 10:48 am

Ja lubię dobrze doświetlone pomieszczenia. Dlatego w moim domu jest sporo lamp. I to różnego typu - głównie wiszące i kinkiety. Podobają mi się modele takie jak ten candellux/com/pl/pl/products/lampa-sufitowa-wiszaca-candellux-ballet-33-70869-e27-patynowy-8583.html , gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością. Mam wnętrza urządzone nowocześnie i taka stylistyka lamp idealnie do nich pasuje.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: Linda » pn wrz 28, 2020 7:08 pm

Chciałabym kupić jakieś ładne lampy do pokoju dziecięcego z tego sklepu salonzlampami/pl/pokoj-dzieciecy . To ma być dla dziewczynki, więc może taki żyrandol w różowym kolorze? Bardzo ładnie się prezentuje i pasowałby do białych mebli. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest jego funkcjonalność i aby wieczorem oświetlał odpowiednio pokój. No i niezbędna będzie również lampka na biurko.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:54 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: Marzena21 » ndz gru 13, 2020 4:53 pm

Jeżeli intryguje Cię właśnie ten fakt to bezwarunkowo przejrzyj ten wpis. Na moje oko znajdziesz w tym miejscu najpotrzebniejsze wskazówki. Przekonaj się sam - topmet/pl/pl/producent-lamp-led/ .

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: bajaderka » pt sty 15, 2021 4:41 pm

W dzisiejszych czasach lampy i w ogóle oświetlenie, to już nie to samo co kiedyś,dzisiaj to wręcz piękna dekoracja, a niekiedy nawet nowoczesny gadżet.Dziś lampy kreują trendy i dyktują styl.W każdym pomieszczeniu oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę.Przy pomocy lamp wnętrze można przedstawić jako ekskluzywne wnętrze,przestronne i oryginalne.Oświetlenie zmieniające kolor obecnie bezapelacyjny hit ,którym zachwycają się nawet blogerzy,a dostępne jest w sklepie meblowym Edinos w atrakcyjnej cenie edinos/pl/oswietlenie

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: Zeta » pn sty 25, 2021 8:38 am

Oświetlenie w mieszkaniu ma bardzo duże znaczenie. Dlatego też zanim podejmiemy decyzję to chcę mieć pewność, że bardzo dobrze wybrałam. Więc w tym celu przeglądam internet i tak między innymi trafiłam na takie żyrandole altavola-design/pl/pol_m_Lampy_Zyrandole-196.html . Nawet nie spodziewałam się tak dużego w nich wyboru i do tego o nowoczesnym designie.

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:54 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: Domis3223 » wt sty 26, 2021 12:23 pm

Zależy, w jakim stylu jest Twoje mieszkanie, ja mam mieszkanie w stylu nowoczesnym i wybrałam halogeny kierunkowe i ozdobną lampę nad stołem, oraz lapę w moim kąciku relaksu. Wszystko kupiłam w sklepie sklep.emibig/com/pl/, mają tam bardzo różne lampy, także na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swojego mieszkania.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: oczka » sob mar 13, 2021 9:30 pm

Trudno coś konkretnego polecić, jeśli nie widzi się danego pomieszczenia. Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj macodesign.eu/pl/p/Kinkiet-do-pokoju-dzieciecego-turkusowy-070k-098/1499 . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Myślę, że właśnie w takich miejscach warto robić zakupy. Wybór jest ogromny. Można tam zakupić oświetlenie do każdego pomieszczenia.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: fuyu » sob mar 27, 2021 1:30 pm

Ja myślę, ze to właśnie dodatki czy odpowiednie oświetlenie nadają wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. czasem wystarczy wymiana żyrandola czy lampy a już jest inaczej. Bardzo duży wybór lamp i nie tylko znajdziecie w sklepie Kemar, mi się podobają szczególnie te mosiężne lampykemar/pl/235-lampy-mosiezne. warto zajrzeć na dział z promocjami, można się nieźle obkupić :)

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Jakie oświetlenie do mieszkania?

Post autor: lusiek » pt cze 18, 2021 7:22 pm

A ja się zdecydowałam na oświetlenie z wentylatorem. Kiedyś nie było mieszkania bez takiego gadżetu, a teraz wraca to znowu na salony! :D Najlepszą ofertę dla takich żyrandoli znalazłam na: e-sas/pl/galeriaswiatla/urzadzenia-grzewcze/lampowentylator Po pierwsze ladnie wyglądają, doświetlają i jeszcze chłodzą :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości