Wyposażenie do łazienki

Awatar użytkownika
Laueo75

Wyposażenie do łazienki

Post autor: Laueo75 » ndz lip 04, 2021 4:59 pm

Zamierzam kupić nowe wyposażenie do łazienki z racji remontu, dlatego szukam sprawdzonej i atrakcyjnej oferty. Macie jakieś propozycje? Mój brat wczoraj wysłał mi taką stronę https://arenalazienek.pl/ . Muszę przyznać, że mają oni całkiem przyzwoite ceny i dość spory wybór. Faktycznie warto się na nich skusić?
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

charlotte

Re: Wyposażenie do łazienki

Post autor: charlotte » śr paź 13, 2021 12:36 pm

Ja do swojej łazienki chciałabym kupić blat kamienny bielsko. Myslę, że idealnie będą pasowac do naszych mebli na wymiar oraz całego wystroju. Łazienka ma być w stylu glamour. Będzie naprawdę pięknie :D

mopsik

Post autor: mopsik » śr paź 27, 2021 3:31 pm

Ja mam w łazience i polecam pralkę Electrolux Perfect Care. Super dopiera nawet ubrania dzieciaków. Ubrania po wielu praniach nadal wyglądają jak nowe. Co ciekawe, jest nawet opcja pełnego prania w 59 minut :) Electrolux ma też w ofercie świetne suszarki do ubrań.

olanos

Post autor: olanos » śr lis 24, 2021 8:58 am

Do łazienki polecam zestawy mebli, są w bardzo dobrych cenach. W swojej mam meble od https://sklepabcmeble.pl/11587-paulo-ze ... owych.html i właśnie na ten zestaw się zdecydowałam. Meble są klasyczne, eleganckie i nie rysują się. Jestem w stanie pomieścić w nich wszystkie swoje kosmetyki. Można wybrać spośród kilku wariantów kolorystycznych :)

Edi88

Post autor: Edi88 » śr lis 24, 2021 6:38 pm

Niedawno było mi dane przeczytać bardzo ciekawy materiał. Jest on czytelny i posiada dużą ilość wiadomości. Polecam zapoznać się z tekstem, a dowiesz się wiele na temat -kolor beżowy z czym łączyć .

ODPOWIEDZ