Nasze zwierzaki

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Nasze zwierzaki

Post autor: pyszka » śr kwie 28, 2021 5:19 pm

Nie no bedziesz miał na to wiele środków, ale z tego co ja zauważyłam po moich zwierzakach to najbardziej skuteczne sa takie mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/nasze-produkty/advantage/advantage-dla-kotow/ obroże przeciw pchłom . W końcu musi to być cos skutecznego i by zdawało rezultat. Pies moze latać po dworze a nic się nie bedzie do niego przyczepiać.

Awatar użytkownika
Axel44
Posty: 290
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:35 pm

Re: Nasze zwierzaki

Post autor: Axel44 » pt lip 16, 2021 1:10 pm

Cześć wszystkim. A co z karmami dla kotów? Co polecacie? Czy uważacie, że coś z tego zestawienia byłoby ok https://abc-kot.pl/ranking-karm-dla-kotow/ ?
Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Nasze zwierzaki

Post autor: marcysiaz » pt sie 20, 2021 2:06 pm

A co myślicie o noszeniu przez psiaka kagańca? Jeśli macie zwierzaka rasy pekińczyk to na babuzoo/pl/607,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-pekinczyka-babupet znajdziecie dla niego ekologiczny i ręcznie robiony kaganiec ;)

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Nasze zwierzaki

Post autor: charlotte » wt wrz 07, 2021 10:18 pm

Jaką karmę dostaje wasz pies? Ja trafiłam dzisiaj na karmy holistyczne i myślę o zamówieniu takiej karmy dla naszego psiaka. Bardzo zależy nam na jego zdrowiu i prawidłowym rozwoju.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Nasze zwierzaki

Post autor: lusiek » sob paź 23, 2021 3:32 pm

Jeszcze nie mam zwierząt, ale zamierzam zaadoptować kotka. Wiem, że wiąże się to z pewną odpowiedzialnością. Na stronie: e-sas/pl/zwirki znalazłem żwirki do kuwety. Przyznam, że nie wiedziałem, że jest tak wiele odmian żwirków. Który najlepiej wybrać?

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Nasze zwierzaki

Post autor: marcysiaz » pt gru 03, 2021 10:46 am

Ja mam Owczarka i szczególnie wieczorami obawiałam się z nim chodzić na spacery. Nabyłam jednak specjalny kaganiec od babuzoo/pl/616,ekologiczny-recznie-robiony-kaganiec-dla-owczarka-niemieckiego-sredniego-babupet i teraz nasze przechadzki odbywają się znacznie spokojniej. Polecam każdemu właścicielowi takiego psiaka.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Nasze zwierzaki

Post autor: gwiazdeczka » pt paź 21, 2022 5:12 am

A gdzie kupujecie karmy dla waszych zwierzaków? Ja właśnie szukam czegoś odpowiedniego dla mojego kociaka.... W sieci znalazłam przykładowo firmę bynature/pl/ i zastanawiam się nad tym czy u nich nie dokonać zakupu? Mają tam karmy znanych firm...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości