Ogrzewanie dom na wsi

Mira
Posty: 44
Rejestracja: pt mar 13, 2020 3:00 pm

Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Mira » pt maja 01, 2020 12:02 am

Jak najkorzystniej ogrzewać dom na wsi w którym bywamy sezonowo?

Kuba
Posty: 46
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 10:12 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Kuba » pt maja 01, 2020 12:45 am

Nie wiem jak duży masz ten dom na wsi, ale mim zdaniem najlepszym i najtańszym rozwiązaniem będzie kominek, ew. z płaszczem wodnym. Warto o to spytać doradców w firmie projektującej systemy kominkowe. Firma kominkiwaligora/pl/realizacje/spiek pomoże Ci w dopasowaniu do Twoich potrzeb wkładu kominkowego i obudowy. Firma oferuje także obróbkę kamienia na cnc, parapety, schody, blaty, granit, spiek, inne

Mesto
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:49 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Mesto » ndz maja 31, 2020 7:05 pm

My skorzystaliśmy z usług firmy jkprojekt/pl W skład oferty ogrzewania wchodzi: Kotłownie gazowe i olejowe, Węzły ciepła, Pompy ciepła, Ogrzewanie nadmuchowe oraz Instalacje solarne. W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z alternatywnych źródeł energii i o tym też na pewno warto pomyśleć.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Benita » czw sie 06, 2020 7:35 pm

Niedługo przeprowadzamy się na wieś i też musimy zastanowić się nad ogrzewaniem bo dom jest do remontu. Mój mąż jest fachowcem w tej dziedzinie i już się rozgląda za różnymi instalacjami. Z tego co wiem, to jedną z najlepszych jest ta hurtownia hydrauliczna buderus-inserw/pl/artykul/hurtownia-hydrauliczna-lublin . Oferuje wiele różnych rozwiązań grzewczych. Świetny sklep dla instalatorów i hydraulików.

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Linda » pn sie 17, 2020 5:31 pm

Dopiero co zrobiliśmy ogrzewanie w naszym wiejskim domu i zastosowaliśmy kominek z płaszczem wodnym. Jeszcze musimy koniecznie zmienić w nim schody, bo aż strach wchodzić po tych spróchniałych na górę. Szukając w internecie różnych ofert znalazłam ciekawe rozwiązania tej firmy drewdom/com/pl/schody-drewniane . Myślicie, że mogłabym z nich skorzystać? Mają duże doświadczenie w swojej branży.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: selena89 » pn sie 31, 2020 8:15 pm

Skoro masz własny dom, to warto pomyśleć o tanim ogrzewaniu domu. Czytałam, że ekogroszek sklep internetowy grzejemnieto/pl/sklep/ ma dobre ceny. Akurat ten dostawca przed wysłaniem opału osusza go, co nie jest standardową usługą. Ten ekogroszek ma niewielką zawartość siarki, za co podziękuje i środowisko, i Twój piec.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: mopsik » czw paź 01, 2020 1:45 pm

Jeśli dopiero budujecie ten dom to zdecydowanie warto pomyśleć o ogrzewaniu podłogowym. W zakładaniu takiego ogrzewania specjalizuje się firma Ewol - specjaliści od elektryki i ogrzewania: ewol-ogrzewanie/pl/ . Na ich stronie internetowej znajdziecie więc wszystkie informacje na ten temat.

Skarpeta
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 2:33 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Skarpeta » czw paź 08, 2020 2:54 pm

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie kominek z płaszczem wodnym wkladygrzewcze/pl/pl/c/Wklady-kominkowe-z-plaszczem-wodnym/144. Coś takiego jak tu. W takim domku będzie ciepło no i od razu będzie ciepła woda, więc najlepiej, jeśli jesteś tam sezoznowo.

Mesto
Posty: 18
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:49 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Mesto » pt paź 30, 2020 11:54 pm

Gdyby ktoś był zainteresowany to sprawdzonym specjalistą w realizacji ogrzewania na Śląsku jest firma jkprojekt/pl/ W ofercie mają m.in. kotłownie gazowe olejowe, Węzły ciepła, Pompy ciepła, Ogrzewanie nadmuchowe, Instalacje solarne itp.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: daga » śr lis 18, 2020 7:47 am

Wydaje mi się, bez urazy dla mieszkańców wsi, że jest ona troszkę wycofana i niestety, ale niewiele osób myśli tam o ekologii. Mam nadzieję, że się mylę, jednak tak być może. Jednak w każdej społeczności znajdą się osoby, które nawet chcą dobrze zaplanować kotłownię. I na pewno firma Ratgar ratgar/pl/ może im w tym pomóc. Pracują nawet dla biznesu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości