Ogrzewanie dom na wsi

dynia
Posty: 5
Rejestracja: pn lis 23, 2020 12:46 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: dynia » śr lis 25, 2020 8:48 pm

moze warto pomyśleć o ekologicznym ogrzewaniu? Moim zdaniem coraz większa część mieszkańców wsi to wykształceni i świadomi ludzie, którzy chcą żyć zdrowo i w zgodzie z naturą. Dla takich osób swoją ofertę kieruje respect energy- dostarczają prąd z odnawialnych źródeł energii i dobrze znają się na najnowszych technologiach które są przyjazne środowisku. Warto się z nimi skontaktować planując budowę domu czy wymianę instalacji grzewczej

Zeta
Posty: 71
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:56 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Zeta » pt gru 11, 2020 6:51 am

A co to za różnica czy dom budujemy na wsi czy w mieście? Teraz to jest tyle różnych rodzajów ogrzewania, że nie ma to kompletnie żadnego znaczenia gdzie ten dom stoi. Teraz to już na wsi ludzie są bardziej za ekologią i ekonomią dlatego też zakładają takie rodzaje ogrzewania. Moja siostra to nawet myśli aby zainwestować w panele na podczerwień ekopodczerwien/pl/panele-na-podczerwien bo to bardzo ekonomiczna metoda ogrzewania. Nie słyszałam o czymś takim, ale chętnie poznam co to takiego w ogóle jest.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: daga » śr sty 20, 2021 11:27 am

Niestety, ale ja nie mam takiej wiedzy, która pozwoliłaby mi powiedzieć, że macie na takie a takie ogrzewanie sobie montować. Wiem jednak, że jeśli chodzi o przyłącza olejowe, np.: przy piecu, to zakuwanie przewodów hydraulicznych może Wam się przydać. To jest wyjątkowa sprawa, bo jednak nie musi to być wykonywane u was. Firma może to wykonać u siebie, bez dwóch zdań.
Ostatnio zmieniony pt sty 22, 2021 5:56 pm przez daga, łącznie zmieniany 1 raz.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: magiczna » pt sty 22, 2021 11:22 am

Ja to myślę, żeby w odpowiednim momencie po prostu zrewolucjonizować ogrzewanie u nas. Albo ,jak się wszystko uda i nie będziemy mieli problemów, to oczywiście będziemy się starali zbudować taki mgprojekt/com/pl/willa-eska dom. Eska to coś idealnego dla nas.

Benita
Posty: 48
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:18 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: Benita » pn sty 25, 2021 1:38 pm

Wprawdzie nasz dom na wsi jest nowy ale nie wyobrażam sobie innego ogrzewania w nim niż kominkowe. Jeżeli chodzi o wkłady kominkowe to trzeba będzie jakiś zamówić u producenta Ignif ignif/com/wklady-kominkowe/ . Tylko oni mają według mnie ofertę godną uwagi. Doskonałe konstrukcje korpusu, oraz całych ram drzwi doskonale wyglądają.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: mopsik » pt sty 29, 2021 3:32 pm

Ja ogrzewam ekogroszkiem i przyznam, że odpowiada mi to rozwiązanie. Jeśli chodzi o sam ekogroszek to zamawiam go u producenta, który ma w ofercie węgiel workowany: ekogroszek-patriot/pl/ . Mają bardzo korzystną ofertę.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: charlotte » pn kwie 26, 2021 4:37 pm

A jakie macie schody w domu? My jesteśmy w trakcie budowy i znaleźliśmy schody kraków na inoxal/pl/ Słyszałam na temat tej firmy wiele pozytywnych opinii i zastanawiam się nad skorzystaniem z jej usług. Ktoś z was już z nich korzystał? Jak wam się podoba ta firma i jej realizacje?

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: marcysiaz » śr cze 16, 2021 1:37 pm

Czy ktoś z Was zna polską markę, która zajmuje się produkcją pomp ciepła varme.tech/? :) Zastanawiam się nad ich produktem z serii Arendal o typie monobloku..na stronie podkreślają ergonomiczność i oszczędność urządzeń. Co sądzicie? Szukam odpowiedniego urządzenia do domu i budynku wielopowierzchniowego. Myślę, że to świetne rozwiązanie jako ogrzewanie domu na wsi, ale nie tylko.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: spoko » ndz paź 24, 2021 12:17 pm

Niestety, ale czasem zdarza się, że jest problem z ogrzewaniem , stąd może warto sprawdzić, jak działają domowy osuszacz powietrza ? Jestem w stanie powiedzieć, jak dużo pleśni, albo wilgoci może wyjść na ścianach, jeśli ogrzewanie nie jest kompletne i może nie dawać rady. Ja sama często mam z tym problem, dlatego wiem, że osuszacz się sprawdzi.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Ogrzewanie dom na wsi

Post autor: lela1 » śr gru 01, 2021 2:12 pm

A wodę czy ogrzewacie? Moim zdaniem całkiem dobrym rozwiązaniem są takie ogrzewacze elektryczne wody: hap/pl/pl/menu/ogrzewanie/ogrzewacze-wody/elektryczne-497. Warto poczytać o ich właściwościach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości