Lampy podłogowe

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Lampy podłogowe

Post autor: Laueo75 » wt mar 31, 2020 6:41 pm

Hejka! Zastanawiam się ostatnio sporo nad zakupem Lamp podłogowych
. Możecie polecić coś konkretnego? Dużo dobrego od znajomych słyszałem o tej stronce i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty. Myślicie, że warto coś zamówić od nich? Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

Awatar użytkownika
stanil09
Posty: 80
Rejestracja: pt mar 15, 2019 8:12 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: stanil09 » wt kwie 28, 2020 12:50 pm

Poszukaj też w różnych serwisach ogłoszeniowych, choćby na https://pokato.pl/ :)
O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki.

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: Lenka » pt paź 16, 2020 8:22 pm

Ja zamiast lampy podłogowej zdecydowałam się na zakup drzewka ledowego. Daje równie sporo światła a jest równocześnie świetną formą dekoracji. Jeżeli szukacie fajnych pomysłów na aranżację wnętrza czy efektywne prezenty to polecam zapoznać się z tymi ofertami taniomania/pl/t/drzewko-led . Mają również świetne oferty, które mogą posłużyć jako dekoracje świąteczne zamiast choinki.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: xena07 » sob maja 22, 2021 12:48 pm

A jaki styl preferujesz? Wnętrza nowoczesne, industrialne, klasyczne? Łatwiej będzie doradzić model, który może Ci się spodobać. Tu candellux/com/pl/pl/products/lampa-podlogowa-bialy-abazur-60w-e27-tango-candellux-51-57252-12933.html masz taki model, który moim zdaniem sprawdzi się w większości aranżacji. Połączenie metalu i szkła jest teraz bardzo modne.

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: selena89 » czw sty 06, 2022 1:58 pm

Nie wiem czy wiesz, ale jeśli chcesz odmienić wnętrze - nie musisz wymieniać całych lamp. Możesz kupić tylko nowy abażur. Rzuć okiem tu dutchhouse/pl/oswietlenie/abazury-do-lamp/abazur-do-lampy-stojacej-80x40cm - piękny i stylowy abażur do lampy stojącej. Z pewnością nada charakteru każdej aranżacji.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Lampy podłogowe

Post autor: lusiek » pt kwie 08, 2022 11:10 am

W końcu jeśli w odpowiedni sposób zadbacie o Wasze oświetlenie, to może mieć to bardzo duży wpływ na komfort przebywania w całym mieszkaniu. Właśnie dlatego warto byłoby znaleźć odpowiedni sklep. Na stronie lampoteka/pl/faro-milagro przeglądałam ten temat i zastanawiam się, czy styl klasyczny będzie pasował i Wam. Moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Lampy podłogowe

Post autor: GrzegorzH5 » pn wrz 18, 2023 10:54 am

Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic to zobacz do salonu Lafaktoria https://lafaktoria.pl/salon-warszawa . Myślę, że tam mają to czego szukasz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości