Ozdoby na święta

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Ozdoby na święta

Post autor: GrzegorzH5 » pt lis 13, 2020 6:22 pm

Z racji tego, że zbliża się okres świąteczny to polecacie jakieś sklepy, gdzie znajdę lampki czy ogólnie ozdoby świetlne na dom lub do ogrodu, aby udekorować na święta?

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Re: Ozdoby na święta

Post autor: Lenka » ndz gru 27, 2020 5:01 pm

Ja znalazłam super kule ledowe na stronie amper/pl/led-kulki . Idealnie nadają się do oświetlenia domu ze względu na to, że są dość spore i w dodatku znalazłam je w fajnych kolorach.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Ozdoby na święta

Post autor: Darka » śr cze 22, 2022 11:02 am

Ja zazwyczaj różnego rodzaju dekoracje na święta bożego narodzenia zamawiam przez internet ;) Ostatnio na przykład udało mi się bardzo fajne zamówić na stronie internetowej happenings.pl/dekoracje-swiateczne. Jak widać wybór jest tam bardzo szeroki, a ceny nie są wygórowane, więc i Wam polecam się tam rozejrzeć ;)

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Ozdoby na święta

Post autor: kasiunia » sob lis 19, 2022 6:05 am

Mówią ozdoby świąteczne z pewnością wszyscy pomyśleli w pierwszym momencie o choince ... - i prawidłowo. To w zasadzie normalne bo chyba nikt nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez choinki i szczególnej atmosfery .Szczególny nastrój świąteczny tworzą też inne ozdoby jak lampki, światełka i bombki świąteczne. Mało kto dba jednak jeszcze o inne nasze zmysły - o zmysł powonienia. Niepowtarzalne zapachy ukryte są w ekologicznych świecach sojowych - Świeca sojowa Palo Santo - https://madamnatura.pl/swieca-sojowa-palo-santo/ , jest tego przykładem.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Ozdoby na święta

Post autor: lusiek » pn lis 28, 2022 8:42 pm

Ja uwielbiam święta.

___
Organizacja jubileuszu w firmie

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Ozdoby na święta

Post autor: spoko » czw lis 16, 2023 12:58 pm

Hmm, to ja może nie do końca w kwestii ozdób, ale na przykład w tym, jak dodać domowi świątecznego klimatu. Można bez żadnego problemu skupić się na tym, by pachniało. W sieci bez problemu znajdziecie zapachy do domu , które będą odpowiednio piernikowe, mandarynkowe czy jakiekolwiek tam wolicie :) .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość