Elektryka w domu

Lenka
Posty: 88
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:14 pm

Elektryka w domu

Post autor: Lenka » wt sie 25, 2020 12:51 pm

Wybór odpowiedniej aparatury elektrycznej jest bardzo ważny aby w przyszłości uniknąć awarii, przepięć itp. Podczas remontu mieliśmy nie lada wyzwanie aby dobrać odpowiednie produkty. Elektryk polecił nam zakup wszelkich produktów na stronie amper/pl . Mają ogromny wybór produktów zarówno dla domu jak i pomieszczeń przemysłowych.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Elektryka w domu

Post autor: mopsik » czw lis 05, 2020 9:38 am

Raczej nie uda nam się zrobić remontu elektryki bez pomocy fachowców. Jeśli chodzi o wymianę instalacji elektrycznej to dobrym wyborem będzie elektryk Wrocław 24h usługi elektryczne: elektryk-wroclaw/pl/ . Korzystałam i jestem zadowolona.

Darka
Posty: 415
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Elektryka w domu

Post autor: Darka » pt kwie 22, 2022 4:14 pm

A skoro już jesteśmy przy temacie elektryki, to czy ktoś z Was posiada może uprawnienia elektryczne? Ja czytałam ostatnio na stronie internetowej uprawnienia-sep/com/pl/ o specjalnym kursie, który pomaga zdobyć takie właśnie uprawnienia. Bardzo fajnie, że można go sobie zrobić nawet on-line ;)

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Elektryka w domu

Post autor: lela1 » czw maja 05, 2022 3:59 pm

Znalezienie dobrego fachowca do remontu nie jest nigdy łatwym zadaniem. Dlatego najlepiej wybierać osoby z polecenia. W moim przypadku był to dobry elektryk - usługi elektryczne 24h Warszawa Opal: elektrycy.warszawa/pl/ .

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Elektryka w domu

Post autor: lusiek » ndz maja 08, 2022 3:29 pm

"Kto się u Was nią zajął?



___

optyk warszawa
"

Linda
Posty: 46
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:28 pm

Re: Elektryka w domu

Post autor: Linda » śr lis 30, 2022 6:11 pm

Szczerze przyznam, że nie mieliśmy jeszcze do niedawna żadnej dobrej firmy na oku. Dopiero mój kuzyn nam polecił usługi z tej strony https://electrosystems.pl/ . Miał zakładaną przez nich elektrykę i chwali ich dokładność, rzetelność oraz serwis. Wykonują swoje prace absolutnie kompleksowo.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Elektryka w domu

Post autor: soraja » pt mar 17, 2023 12:14 pm

Warto też poczytać sobie trochę więcej na ten temat. Właśnie dlatego polecam Wam artykuł o elementach układu pneumatycznego: https://kb.pl/porady/krotki-opis-wybran ... ego-_wp22/ . Uważam, że jest on bardzo ciekawy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości