Pompa ciepła

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Pompa ciepła

Post autor: Laueo75 » ndz lut 26, 2023 2:19 pm

Zastanawiam się od jakiegoś czasu znad kupnem efektywnej pompy ciepła, jednak nie wiem na jaką ofertę warto się zdecydować. Macie może jakieś ciekawe propozycje? Mój znajomy polecił mi ostatnio ten link https://www.daikin.pl/pl_pl/obszary-spe ... herma.html. Może warto się tutaj na coś zdecydować? Co uważacie na ten temat? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Pompa ciepła

Post autor: soraja » pt mar 17, 2023 11:38 am

Myślę, że może Was zainteresować też taka pompa ciepła: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/pompy-ciepla-202. Coraz więcej osób przy budowie domu bierze pod uwagę właśnie taką formę ogrzewania. Moim zdaniem najlepiej sobie poczytać więcej o tym temacie i rozważyć wszystkie dostępne opcje.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Pompa ciepła

Post autor: lusiek » wt kwie 25, 2023 2:25 pm

Słyszałam niedawno, że jednym z rozwiązań jest pompa powietrzna ciepła . Pompa ciepła nie tylko pozwala nam na ogrzewanie domu, ale także przyczynia się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do środowiska. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Ja zastanawiam się nad zamontowaniem takiej pompy u siebie w domu.

fuyu
Posty: 62
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:39 am

Re: Pompa ciepła

Post autor: fuyu » wt kwie 25, 2023 4:10 pm

Prawda jest taka, że efektywne wykorzystanie energii daje ogromne możliwości. Pomaga nie tylko wspierać środowisko czy oszczędzać na rachunkach ale także wspiera naszą niezależność m.in od firm zajmujących się dostarczaniem energii. Ciekawe produkty jak pompy ciepła czy ogrzewacze wody znajdziecie w ofercie marki STIEBEL ELTRON.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości