Jak dobrze oświetlić studio graficzne?

camio
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:58 pm

Jak dobrze oświetlić studio graficzne?

Post autor: camio » pn sty 27, 2020 9:01 pm

Prowadzę projektowania graficznego w swoim mieszkaniu i jedno z pomieszczeń chciałabym przerobić na pracownię, ale oświetlenie i kolor ścian mnie przerastają. Czy ktoś może pomóc?

Awatar użytkownika
defkid
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:31 pm

Re: Jak dobrze oświetlić studio graficzne?

Post autor: defkid » pt lut 21, 2020 2:09 am

Z góry dziękuję za wszelkie rady.
Cierpienie jest istotą życia i wobec tego nie przychodzi do nas z zewnątrz, lecz jego niewysychające źródło tkwi w każdym.

Awatar użytkownika
robun
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 11:30 pm

Re: Jak dobrze oświetlić studio graficzne?

Post autor: robun » pt maja 15, 2020 1:58 pm

Jeżeli zastanawiasz się nad oświetleniem LED, to warto również jeszcze pamiętać o zasilaczu. Osobiście polecam skorzystać z tej stronki strefalamp/pl/zasilacz-led . Znajdziesz tam naprawdę spory wybór zasilaczy, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie. Sam korzystałem nie raz z ich oferty i nie zawiodłem się na nich nigdy. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, bo obecnie ciężko jest znaleźć lepszą okazję.
"Kochające serce zawsze jest młode."

Lara72
Posty: 6
Rejestracja: czw cze 25, 2020 5:17 pm

Re: Jak dobrze oświetlić studio graficzne?

Post autor: Lara72 » czw lip 02, 2020 4:50 pm

Jeśli dotyczy Cię właśnie ów temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia informacji na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - ledstyl/com/pl .

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Jak dobrze oświetlić studio graficzne?

Post autor: Darka » śr mar 03, 2021 11:26 pm

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, w takim studio świetnie mogą się sprawdzić również ledowe oprawy oświetleniowe producent TOPMET oferuje takie oprawy naprawdę wysokiej jakości, więc sądzę, że warto by się było zastanowić nad jego ofertą ;) Firma ta działa na rynku już od od 1989 roku, więc doświadczenia na pewno jej nie brakuje. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości