Ogrzewanie podłogowe

selena89
Posty: 144
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:13 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: selena89 » sob sty 29, 2022 2:11 pm

Nie wiem skąd jesteś, ale tutaj 4oze/pl masz namiar na firmę z Trójmiasta, która zajmuje się szeroko pojętym OZE. Jeśli chodzi o ogrzewania podłogowe to wiem, że wykonują projekty i wdrożenia systemów grzewczych opartych na foliach grzewczych RedSnake i kablach grzewczych Ensto i Devi. Wysokiej jakości komponenty, odpowiednio opracowane projekty - możesz liczyć na profesjonalną pomoc.

marcysiaz
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:30 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: marcysiaz » czw mar 03, 2022 10:30 am

Ja bym poszła w pompę ciepła. U mnie instalowała ją firma ZieloneQ bit.ly/zieloneq i jestem bardzo zadowolona. Pracuje świetnie, prace zakończone w terminie, co też jest dużym plusem.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: lusiek » wt mar 22, 2022 10:26 pm

Prowadzenie własnej firmy wymaga dużego zaangażowania. Trzeba pamiętać o obowiązkach. Jednym z nim jest audyt energetyczny, który musi być przeprowadzany w dużych przedsiębiorstwach co 4 lata. Wszystkim bez problemu może zająć się firma doradcyenergetyczni/com/pl/audyt/, jeśli będziecie zainteresowani.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: daga » pn kwie 25, 2022 2:38 pm

Nie ma problemu z podłączeniem takiego ogrzewania, zanim zaczniemy ogólnie prowadzić różnego rodzaju ogrzewanie, ale jeśli mamy już się nad tym zastanowić, to ja podpowiedziałabym, żeby przy piecu była zamontowana taka dambat/pl/pompy-do-oleju-ibo.html pompa oleju. Ona pozwoli łatwiej ogrzewać całe pomieszczenia i korzystać z pieca.

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: mopsik » śr kwie 27, 2022 4:08 pm

Jeśli ktoś planuje ogrzewanie podłogowe do domu to z pewnością przydadzą się mu także rozdzielacze: terme/pl/pl/c/Rozdzielacze/153. Warto wiedzieć, gdzie szukać takich akcesoriów i narzędzi.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: kasiunia » czw maja 12, 2022 8:03 am

Ogrzewanie podłogowe to tylko sposób rozprowadzania ciepła po naszym domu. Ważną kwestią jest sposób zasilania instalacji centralnego ogrzewania. Aktualnie jesteśmy w trakcie wymiany starcy bezklasowych pieców centralnego ogrzewania tzw. kopciuchów , na nowe - ekologiczne. To spora inwestycja ale ważną sprawą jest fakt , że możemy uzyskać dofinansowanie do wymiany takiego pieca - domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ .Zachęcam do lektury tego artykułu - dowiecie się wszystkiego co powinniście wiedzieć na ten temat.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: gwiazdeczka » śr wrz 07, 2022 12:00 pm

"Właśnie też zastanawiam się nad ogrzewaniem...- na jakie się najlepiej zdecydować? Z tego co zauważyłam to sporo ludzi poleca takie rozwiązania jak pompa ciepła i rekuperacja, także chciałabym podpytać o nie - co o nich sądzicie? I czy ktośz

kojarzy firmę STIEBEL ELTRON? - Bo widzę, że oni w ofercie mają tego typu produkty...
"

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: kasiunia » pn paź 24, 2022 5:59 pm

Ogrzewanie podłogowe to tylko jedna z możliwości sposobu ogrzewania naszych domów. Ważnym jest jednak w jaki sposób będziemy zasilać instalację centralnego ogrzewania. To bardzo ważne pytanie z uwago na koszty ogrzewania. Do sprawnego funkcjonowania instalacji potrzeba jest pompa elektroniczna co .Nowości dzieją się w każdej dziedzinie, także w technice grzewczej.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości