Budowa domu

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Budowa domu

Post autor: daga » śr sty 13, 2021 8:48 am

Macie rację, mówiąc, że takie koparka.net/pl/ usługi na budowie się czasem przydają. Ogólnie nie wiem dokładnie, jak to działa i ile może kosztować, ale wydaje mi się, że to nie są takie rzeczy. Takie usługi przede wszystkim są związane z rozkopywaniem ziemi, ale to łatwe nie jest. No i maszyny sporo kosztują, bo muszą się zwracać.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Budowa domu

Post autor: tadeuszhinc » wt sty 19, 2021 12:22 pm

Jeśli budujecie dom to zapewne chcecie, aby wszystko było równiutkie i precyzyjnie wykonane np. kostka brukowa obok domu. Bardzo dokładnym urządzeniem, które przyda się w tym wypadku jest laser rotacyjny, który za emituje strumień światła widzialnego, które – podczas obrotu głowicy – zakreśla krąg i rysuje rodzaj tarczy. Dzięki temu wszystko widzisz i masz pewność, że będzie prosto. Na stronie lamigo/pl/produkty/lasery-rotacyjne znajdziesz bardzo szeroki wybór tych urządzeń.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Budowa domu

Post autor: charlotte » ndz sty 24, 2021 10:05 pm

Ja uważam, że dom modułowy to bardzo fajna opcja w dzisiejszych czasach! Dzisiaj trafiłam na dreamwoodhouse/com/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy. Widziałam, ze mają swietne domy prefabrykowane z drewna. Ich budowa trwa moment.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Budowa domu

Post autor: lela1 » pt sty 29, 2021 12:42 pm

A czy słyszeliście o takim ułatwieniu jak wkładka masterkey: masterkey/pl/ ? Jest to element całego systemu masterkey, którym warto się zainteresować. Dzięki temu będziecie mogli używać jednego klucza do wielu zamków.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Budowa domu

Post autor: charlotte » ndz lut 07, 2021 9:46 pm

Budowa domu to spore wyzwanie. Jeśli nie wiecie w jaki sposób zacząć budowę polecam ten blog mgprojekt/com/pl/blog/budowa-domu/ Znajdziecie tem mnóstwo ciekawych artykułów z poradami i wskazówkami co robić. Mi osobiście bardzo ten blog pomógł podczas budowy.

GrzegorzH5
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:34 am

Re: Budowa domu

Post autor: GrzegorzH5 » pn lut 08, 2021 8:40 am

Jeśli chodzi o budowę domu to warto rozważyć wykonanie specjalnego certyfikatu świadectwa energetycznego, który umożliwi analizę kompleksowej charakterystyki energetycznej. Takie świadectwa wykonują efektywniej/pl/certyfikaty-swiadectwa-energetyczne/, co pozwoli ubiegać się o pozwolenie na budowę.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Budowa domu

Post autor: gwiazdeczka » wt lut 16, 2021 7:43 pm

Co do firmy MG Projekt to im się przyjrzałam i naprawdę podoba mi się ich oferta.... Zobaczcie tutaj mgprojekt/com/pl/parterowy jaki projekt wpadł mi w oko. Czyż nie jest super??? Według mnie tak - ma coś w sobie. Idealnie sprawdzi się dla rodziny czteroosobowej.

Barot
Posty: 12
Rejestracja: czw mar 11, 2021 11:44 am

Re: Budowa domu

Post autor: Barot » czw mar 11, 2021 11:53 am

Bardzo ważne jest również, aby odpowiednio przygotować plac budowy. Jest to szczególnie istotne, jeśli do pracy będziemy zatrudniać jakąś ekipę. Trzeba im wtedy zapewnić odpowiednie zaplecze sanitarne, czyli poprostu toaletę. Jeśli nie mamy podłączenia do kanalizacji, jest prosty sposób. Wystarczy zamówić przenośną kabinę - na przykład tak ja ja, od WC Serwis. Mają ciekawą ofertę, a dodatkowo teraz jeszcze promocję. Przy zamawianiu przez stronę trzeba wpisać kod WIOSNA i mamy przenośną toaletę na 4 tygodnie tylko za 132 złote. Moim zdaniem, super okazja.

bajaderka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:59 pm

Re: Budowa domu

Post autor: bajaderka » czw mar 18, 2021 12:48 pm

Tak na prawdę to nie widzę większego sensu w samodzielnym budowaniu domu,nie dość że kosztuje nas to sporo nerwów i stresu,czasu to jeszcze trzeba samemu doglądać i pilnować budowy.W dzisiejszych czasach można szybko i sprawnie postawić dom szkieletowy z firmą skandhouse/pl/
jest to producent domów szkieletowych,energooszczędnych,stawiający domy już w ciągu kilku tygodni,poza tym to on załatwia wszelkie dokumenty,dogląda prac na budowie i na bieżąco rozwiązuje wszystkie pojawiające się kłopoty.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Budowa domu

Post autor: kasiunia » pn mar 22, 2021 5:59 am

Prawie każdy kto zaczyna budowę domu ma na uwadze ogrodzenie działki.Pytanie brzmi kiedy i jak to zrobić.Czy przed rozpoczęciem budowy czy po jej zakończeniu. Uważam ,że dobrze jest wykonać ogrodzenie przed rozpoczęciem prac budowlanych z uwagi na bezpieczeństwo. Ponadto warto zainteresować się ogrodzeniem panelowym z uwagi na jego prostotę i cenę. Ogrodzenie panelowe - ogrodzeniepanelowe/pl/ , bez problemu można wykonać we własnym zakresie ograniczając przy tym jego koszty do zakupu poszczególnych elementów ogrodzenia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości