Montaż klimatyzacji

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Montaż klimatyzacji

Post autor: pyszka » czw lip 01, 2021 5:19 pm

Polecicie jakąś firmę zajmującą się montażem klimatyzacji? Szukam na terenie Śląska i interesują mnie opinie m.in. o jkprojekt/pl Dzięki za wszelkie wskazówki.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: Darka » pn mar 28, 2022 8:18 pm

A na jaki rodzaj klimatyzatora najlepiej się Waszym zdaniem zdecydować? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej czystyklimat/pl/15-klimatyzatory-scienne-lg, że na przykład firma Czysty Klimat z Wrocławia oferuje między innymi klimatyzatory ścienne LG. Jak sądzicie, czy taki klimatyzator będzie ok do biura?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: lusiek » pt sty 19, 2024 7:26 pm

Szukaj firmy, która zajmie się montażem klimatyzacji od AIWA. Polecam ją bo ma najdłuższy okres gwarancji na rynku, ale też jest łatwa w sterowaniu i możliwe jest sterowanie zdalne.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: kasiunia » sob sty 20, 2024 2:17 pm

Rzeczywiście klimatyzacja zaczyna coraz częściej gościć w naszych domach. Co powiecie na klimatyzator pokojowy stojący ? Uważam ,że klimatyzatory przenośne to bardzo fajne rozwiązanie dla osób, które chcą klimatyzować różne pomieszczenia nie inwestując zbyt dużych funduszy. Właśnie do takich osób należy moja siostra i sobie chwali takie rozwiązanie.

Cripper
Posty: 105
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:01 pm

Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: Cripper » wt mar 12, 2024 10:46 pm

Rozważając instalację klimatyzacji, warto zapoznać się z ofertą firmy TMSU https://www.tmsu.pl/klimatyzacja-ursus-warszawa/ , ekspertów w dziedzinie montażu klimatyzatorów w Warszawie. Ich doświadczony zespół nie tylko zajmie się instalacją, ale również pomoże wybrać odpowiednią jednostkę, dostosować jej moc do potrzeb oraz doradzi, gdzie najlepiej umieścić klimatyzator w domu. Decyzja o zakupie klimatyzacji przynosi korzyści nie tylko latem, kiedy szukamy ochłody, ale również zimą, kiedy urządzenie może służyć jako dodatkowe źródło ciepła. Wybierając TMSU, stawiacie na profesjonalizm i kompleksowe podejście do tematu klimatyzacji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości