Dekoracje do domu

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Dekoracje do domu

Post autor: pyszka » śr cze 30, 2021 3:54 pm

"Mam wrażenie, że wiele osób w Polsce nie wie nawet, jaka piękna ceramikę oraz porcelanę oferuja polskie firmy. Jasne, ze dostępność sieciówek jest spora, w sklepach internetowych jednak mozna znaleźć prawdziwe perełki dekoracyjne.

Polecam przejrzeć sobie ceramikę bolesławiecką. Która jest chyba bardziej popularna za granicą niż w Polsce.

Bardzo unikatowe wzory mają ich talerze ceramiczne. andyceramika/pl/talerze
"

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: xena07 » pt sie 27, 2021 6:23 pm

Nie jestem fanką ceramiki, ale podobają mi się stylowe, tradycyjne dodatki. Na przykład drewniane, które sprawiają, że dom jest przytulny i swojski. Takie pojemniczki czy szkatułki można dostać na stronie dekolo/pl . Można na nich własnoręcznie namalować jakiś ładny wzór, nadając im charakter. Zyskamy też pewność, że nikt inny takich nie ma. Idealnie będą pasowały do kuchni.

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: tadeuszhinc » ndz sie 29, 2021 12:47 pm

Mi się bardzo podobają ściany, które są ozdobione cegłą. Świetnie wygląda to w salonie, korytarzu czy sypialni. Na pewno fajnym pomysłem jest cegła ręcznie formowana , którą proponuje od ponad 40 lat swoim klientom wysokiej jakości cegły w różnych wariantach kolorystycznych. Niektóre z nich można samodzielnie malować na dowolny kolor. Produkty są pozbawione wad i można je zakupić w bardzo fajnych cenach.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Darka » ndz lis 07, 2021 6:07 pm

A czy podobają się Wam we wnętrzach zielone panele z mchu? Ja zauważyłam, że coraz częściej stanowią one dekorację nie tylko biur czy restauracji, ale również prywatnych domów i mieszkań. Mi osobiście bardzo się to podoba ;) Poza tym uważam, że to świetna alternatywa dla tych, którzy nie lubią kwiatów doniczkowych, a chcieliby mieć w domu trochę zieleni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości