Producent podłóg

Awatar użytkownika
Laueo75
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 16, 2019 8:12 pm

Producent podłóg

Post autor: Laueo75 » wt cze 22, 2021 1:46 pm

Tak jak w temacie. Szukam sprawdzonego producenta, który oferuje wysokiej jakości podłogi. Znacie się na tym i możecie kogoś polecić? Moja znajoma wczoraj poleciła mi polski producent podłóg . Co o nim sądzicie? Jest on warty uwagi? Z tego co widzę to ma on naprawdę wysokiej jakości deski podłogowe. Czekam na wasze opinie na jego temat.
Człowiek bez duszy nie potrzebuje miłości, a jednocześnie może okazać się przydatny.

daga
Posty: 142
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:06 pm

Re: Producent podłóg

Post autor: daga » czw lip 22, 2021 11:32 am

Jasne, że dobrze jest sprawdzać, co producent ma do zaoferowania, ale jeśli już mamy mieć coś porządnego, warto się ogólnie zdecydować na coś, co nie będzie dla nas tak problematyczne. Chodzi mi o to, że w takich podlogi24.net/premium-floor-88718-dab-jantar-premium-floor-natural-legend-dab-naturalny-zocisty-transport-gratis-!!!-od-rki-na-magazynie-o_l_7305.html punktach mamy więcej do wyboru. A tu macie dobraną przeze mnie podłogę.

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Producent podłóg

Post autor: Darka » pn mar 28, 2022 8:17 pm

A co z podłoga na tarasie? Co Waszym zdaniem najlepiej na niej położyć? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej fabrykatarasow/pl/, że firma Fabryka Tarasów oferuje między innymi wysokiej jakości deski kompozytowe wpc na taras. Czy ktoś z Was korzysta może z takiego rozwiązania?

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Producent podłóg

Post autor: lusiek » czw maja 19, 2022 11:25 pm

A w jaki sposób macie przygotowaną swoją podłogę? Pytam, ponieważ wiem, że popularna jest teraz posadzka anhydrytowa. Gdybyście tylko byli zainteresowani, to koniecznie wejdźcie sobie na stronę wylewkaanhydrytowa/pl/ , bo tam znajdziecie firmę, która takie wylewki wykonuje. Na stronie znajdziecie też sobie przede wszystkim możliwość wyceny takiej wylewki.

gwiazdeczka
Posty: 198
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:48 pm

Re: Producent podłóg

Post autor: gwiazdeczka » ndz paź 02, 2022 10:13 am

A co możecie powiedzieć mi o takich zabiegach, jak lastryko poznań , czyli renowację posadzek betonowych? Do kogo w tym kierunku najlepiej byłoby się zgłosić??? Pytam, ponieważ moja przemysłowa podłoga jest trochę brzydka, a właśnie przeprowadzam remont i przy okazji chciałabym ją odświeżyć.

lela1
Posty: 100
Rejestracja: pn paź 26, 2020 10:39 am

Re: Producent podłóg

Post autor: lela1 » śr mar 22, 2023 11:19 am

Uważam, że parkiet to rozwiązanie elegancki i ponadczasowe. Dlatego warto pomyśleć właśnie o montażu parkietu w biurze. Bardzo dobrym wyborem będzie cyklinowanie i układanie parkietów Wrocław: http://solum-cyklinowanie.pl/ . Polecam skontaktować się z tą firmą.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Producent podłóg

Post autor: kasiunia » sob sie 19, 2023 3:08 pm

Z jakich materiałów preferujecie podłogi. Dzisiaj mamy do dyspozycji na prawdę wiele w tej kwestii. Uważamy ,że właśnie deska drewniana na podłogę jest idealnym wyborem. Drewno to jednak drewno, wiem ,że mocno przetworzone ale dzięki temu wygląda tak dobrze. Decydując się więc na wybór materiału na podłogę nie rozważaliśmy nic innego poza materiałami wykonanymi właśnie z drewna.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość