Gdańsk mieszkanie

Piwka
Posty: 10
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:37 am

Gdańsk mieszkanie

Post autor: Piwka » śr kwie 14, 2021 12:36 pm

"Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w Gdansku dla siebie.

Czy Waszym zdaniem dobrze jest zainwestować w mieszkanie z ogrodem na parterze od dewelopera?

I jakie dzielnice polecicie?
"

jerr
Posty: 10
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: jerr » śr kwie 14, 2021 1:21 pm

"Mam taki ogródek i to fantastyczna sprawa. Z obu stron jestem ogrodzona pergolami, nikt mi nie zagląda. Wiosną wszyscy się kisili w domach a ja śniadanie w ogrodzie, książka na słonku, pies ma gdzie się wylegiwać, mam dużo roślin więc robić też jest co.



A jeśli mam polecić dzielnicę, to będzie to gdański Wrzeszcz: ogloszenia.trojmiasto/pl/nieruchomosci/mieszkanie/gdansk/wrzeszcz/ Obecnie wiele tam powstaje nowych inwestycji deweloperskich.
"

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: lusiek » pn lis 22, 2021 9:53 pm

W przypadku nieruchomości warto jest korzystać z pomocy doświadczonych firm. Polecam GRB Nieruchomości, bo mają szeroką ofertę i dobre opinie. Na ich stronie udało mi się dowiedzieć jak pozbyć się niechcianego lokatora z mieszkania. W mojej sytuacji ta wiedza na pewno mi się przyda.

pogodynka
Posty: 17
Rejestracja: czw lut 04, 2021 10:21 am

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: pogodynka » pn gru 27, 2021 2:17 pm

"A może dobrym pomysłem jest postawienie własnego domu z pomocą firmy skandhouse/pl/

Jest to producent domów szkieletowych,budujący od wielu lat przy pomocy nowoczesnych technologii.Stawiają dom szybko, z solidnych i trwałych materiałów,zajmują się też wszystkim sprawami z tym związanymi,dzięki czemu nam odchodzi stres i nieprzespane noce.
"

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: charlotte » wt mar 01, 2022 9:29 pm

Gdybyś potrzebowała pomocy przy przeprowadzce polecam usługi firmy przeprowadzki gdynia. Sprawnie i bez stresu przeprowadzisz się z nimi do nowego mieszkania. Ta firmę poleciła mi znajoma gdy przeprowadzałam się do Gdańska.

spoko
Posty: 125
Rejestracja: ndz lut 21, 2021 2:12 pm

Re: Gdańsk mieszkanie

Post autor: spoko » czw mar 17, 2022 10:45 am

W zasadzie nie ma możliwości rozmieszczenia sobie mieszkań w danym miejscu, albo kupujecie w danej lokalizacji, albo nie, ale to już nie zależy od nikogo innego, tylko do Was. Dlatego zastanówcie się koniecznie. A dodatkowo powiem Wam, że może być Wam potrzebna ochrona obiektu radom . Nie jest to warunek konieczny, ale wiele osób się na nią decyduje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości