Dodatki do domu

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Dodatki do domu

Post autor: pyszka » czw lut 04, 2021 6:24 pm

W jakich miejscach zazwyczaj kupujecie dodatki do domu ? Zastanawiam sie nad zakupami w tym sklepie estilex/pl/nowe-produkty , bo chciałabym wymienić kilka fajnych drobiazgów.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Dodatki do domu

Post autor: oczka » pn mar 15, 2021 11:27 pm

Na pewno na tej stronie tutumi/pl/lustro-okragle-drewniane-na-pasku-loft-dbrown-50-cm.html warto się rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do różnych wnętrza i aranżacji. Na pewno znajdziecie tam ciekawe lustra. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Oczywiście można tam zrobić zakupy online, co jest bardzo wygodne.

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Re: Dodatki do domu

Post autor: pyszka » śr mar 31, 2021 2:38 pm

Czasami jest tak, ze niewielka półka zmienia całkowicie wystrój danego pomieszczenia. Zastanawiałam sie na co postawić przy naszym salonie i zauważyłam, że brakuje mi takiej półki sfmeble/pl/c/polki-do-salonu . Mam teraz gdzie postawić jakiegoś kwiatka i kilka innych przedmiotów a wnętrze dzięki temu lepiej wygląda.

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Dodatki do domu

Post autor: olanos » wt sie 24, 2021 2:36 pm

Polecam sklep ekorex/pl/akcesoria-meblowe, gdzie znajdziecie szeroki asortyment akcesoriów meblowych. Idealnie się sprawdzą, aby stworzyć bardziej funkcjonalną i dopasowaną przestrzeń w domu.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Dodatki do domu

Post autor: charlotte » wt paź 12, 2021 1:56 pm

Jakie garnki macie w swojej kuchni? Ja wlaśnie szukam garnków. Myślę o garnkach valdinox z valdinox/pl/ Mają super design, są nowoczesne i solidne. Wiele osób je chwali. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że wybór garnków może być tak trudny...

asleep
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:41 pm

Re: Dodatki do domu

Post autor: asleep » pt gru 17, 2021 6:49 pm

Ja to ostatnio kupiłam sobie wykładzinę podłogową do salonu - przyznam Ci, że sprawuję się znakomicie. Zależało mi na niskiej cenie za metr kwadratowy i na stronie forbo/com/flooring/pl-pl/ znalazłam idealną ofertę. A wy macie wykładzinę, czy raczej preferujecie inne rozwiązania?

Darka
Posty: 414
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:20 pm

Re: Dodatki do domu

Post autor: Darka » wt gru 21, 2021 9:10 pm

A czy słyszeliście o czymś takim jak gipsowe panele ścienne 3D? Ja ostatnio widziałam takie w ofercie na stronie internetowej bbhomedecor/pl/sklep/10-panele-gipsowe-3d i stwierdziłam, że fantastycznie mogą się one sprawdzić do dekoracji ścian w mieszkaniu. Mi bardzo się taki styl podoba. A Wy co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was ma już może założone takie panele na ścianach?

mopsik
Posty: 120
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:40 pm

Re: Dodatki do domu

Post autor: mopsik » wt sty 18, 2022 3:22 pm

Warto także pomyśleć o zakupie odpowiedniego dekodera do takiego telewizora. Takie dekodery ma w swojej ofercie polska firma Manta: manta/com/pl/product/dvbt017/ . Zachęcam do bliższego zapoznania się z ich ofertą.

lilko
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 26, 2021 8:11 am

Re: Dodatki do domu

Post autor: lilko » wt sty 25, 2022 7:28 am

"
Jakie garnki macie w swojej kuchni? Ja wlaśnie szukam garnków. Myślę o garnkach valdinox Mają super design, są nowoczesne i solidne. Wiele osób je chwali. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że wybór garnków może być tak trudny...
[/quote]


Ja kupiłam kilka miesięcy temu taki [url=tadar/pl/kategoria/komplety-garnkow]komplet garnków i jestem z niego bardzo zadowolona, a dodam że gotuję dużo bo jest to moje hobby.
"

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Dodatki do domu

Post autor: soraja » czw kwie 07, 2022 3:50 pm

Ważne jest także to, aby w domu było nam wygodnie. Dlatego bardzo praktycznym gadżetem będzie na przykład taka granatowa zasłona: macodesign.eu/pl/p/Reflex-Blue-ciemny-atrament-aksamitna-zaslona/2649 . Polecam nie tylko do sypialni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości