Sypialnia

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Sypialnia

Post autor: kasiunia » czw maja 05, 2022 2:53 pm

Obliczono, że w sypialni spędzamy 1/3 część swojego życia. Pamiętajmy aby miejsce to było urządzone w sposób zapewniający nam zdrowy sen i wypoczynek. By tak się stało trzeba kupić wygodne łóżko, natomiast do tego potrzebny będzie nam wygodny materac. Przyjmuje się ,że materac jest tym zdrowszy im jest twardszy... ale to indywidualne zależności. Jeśli ważne dla was jest wasze zdrowie i zdrowy sen odpowiednie materace to ważna rzecz.

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sypialnia

Post autor: lusiek » pn maja 23, 2022 10:31 pm

Poszukuję inspiracji! Chciałbym kupić meble do sypialni w jakichś intensywnych kolorach. Cena nie gra roli, zależy mi na czymś wyjątkowym. Szukam czegoś takiego albo bardzo podobnego: ekstra-domy/pl/kolor-bordo-nowy-trend-wnetrzarski-na-2022/.

xena07
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 29, 2020 7:05 pm

Re: Sypialnia

Post autor: xena07 » pt maja 27, 2022 7:25 pm

Ja akurat bardzo lubię elegancki styl, dlatego moja sypialnia musi być ładna, a wręcz luksusowa. Dlatego myślę o kupnie mebli do sypialni na wymiar. Moje pomieszczenie ma niestandardowe wymiary. W oko mi wpadła ta oferta gornapolka/com/kp/meble-sypialnia/ . Ich meble pasują do nowoczesnego mieszkania. W ofercie mają ładne szafki nocne, regały czy szafki RTV. Warto sprawdzić.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Sypialnia

Post autor: charlotte » pt maja 27, 2022 8:53 pm

Ja powoli urzadzam swoją sypialnię w nowym mieszkaniu. Dzisiaj w oko wpadła mi pościel satyna bawełniana - vegehome/pl/ i chyba ją zamówie. Bardzo mi się podoba i myślę, że będzie mi się pod nią dobrze spać. Zamówiłam też porządny, dość twardy materac i łózko. Obiecałam sobie, że nowa sypialnia będzie mega przytulnym i wygodnym miejscem :)

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Sypialnia

Post autor: magiczna » wt cze 07, 2022 6:12 pm

W sypialni najważniejsza jest wygoda, dlatego my chcemy kupić naprawdę różnorodne łóżko, które będzie dla nas konkretne. Dlatego będzie nam na pewno potrzebny taki materac na wymiar materacnawymiar/pl/ , ale jeszcze wahamy się, co ma mieć w środku. Podobno pianka jest ok, ale oboje mamy nadwagę i boimy się spłaszczenia. Z kolei nie wiemy, czy sprężyny są ok. Podpowiecie, poradzicie, jak to wygląda?

tadeuszhinc
Posty: 103
Rejestracja: wt paź 13, 2020 11:12 pm

Re: Sypialnia

Post autor: tadeuszhinc » czw cze 16, 2022 8:27 pm

Sypialnia to ważne miejsce w każdym domu, więc dobrze jakby była przytulna. Jeśli chcecie umieścić na ścianach zdjęcia to ważna jest także rama, która powinna pasować do całości pomieszczenia. Na stronie aluramy/pl/passe-partout-na-wymiar-kolekcja-metalic możecie poznać wyjąykową kolekcję metalic, która z pewnością wam się spodoba. W razie wątpliwości możecie doradzić się pracujących tam specjalistów.

soraja
Posty: 163
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:32 am

Re: Sypialnia

Post autor: soraja » pt sie 12, 2022 1:41 pm

Warto też pomyśleć o zakupie wygodnego łóżka do sypialni. Wiele takich propozycji znajdziecie w tym sklepie internetowym: interbeds/pl/lozka-160x200 . Są to między innymi także łóżka drewniane.

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Sypialnia

Post autor: kasiunia » pt wrz 09, 2022 9:22 am

Niejednokrotnie już wspominałam ,że w sypialni spędzamy aż 1/3 część swojego życia.Zadbajmy więc by czas ten był spędzony w komfortowych warunkach.Po całym dniu powinniśmy zadbać aby nasz kręgosłup i całe ciało miało odpowiednie warunki do regeneracji. Tylko materac o odpowiednich walorach użytkowych i komforcie - hilding/pl/produkt/materace-kieszeniowe/hilding-zorba/ jest w stanie zapewnić nam zdrowy sen i wypoczynek. Dobrym miejscem do znalezienia właściwego materaca jest strona producenta materacy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości