Sypialnia

pyszka
Posty: 128
Rejestracja: śr lis 04, 2020 11:58 am

Sypialnia

Post autor: pyszka » czw sty 21, 2021 11:28 am

Oj takie łóżka są świetne. sama zastanawiam się nad zakupem w edinos/pl/lozka-i-materace bo chcemy remontować sypialnie i wymienić łóżko. Znajoma u nich kupowała i jest bardzo zadowolona wiec Ty też pewnie bedziesz.

czaszka
Posty: 112
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:00 pm

Re: Sypialnia

Post autor: czaszka » śr mar 03, 2021 6:44 pm

Skoro mowa o sypialni to ja zastanawiam się gdzie mogę znaleźć taką narzuta pikowana 220x240 beżowa ? Bo jednak jeśli chodzi o mnie to ja zdecydowanie wolę przykrywać łóżko w sypialni taką fajną narzutką. A Wy gdzie najczęściej kupujecie takiego typu dodatki do sypialni? Bo wiecie zawsze lepiej jest kupować w sprawdzonym sklepie.

oczka
Posty: 65
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:09 pm

Re: Sypialnia

Post autor: oczka » wt kwie 20, 2021 7:25 pm

Tutaj mebletkaniny/pl/fotele-do-sypialni-cat-371 znajdziecie między innymi fotel do sypialni. Mają tam również w ofercie inne meble. Jeśli szukacie różnych ciekawych mebli do swojego wnętrza, to warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Uważam, że przede wszystkim warto stawiać na jakość, bo to jest bardzo ważne.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Sypialnia

Post autor: magiczna » pt cze 18, 2021 3:28 pm

Moim zdaniem warto w ogóle sprawdzać różne opcje, jeśli chodzi o sypialnie, jednak jeśli nie macie na to w ogóle pomysłów, to uważam, że należy poszukać czegoś, co się naprawdę sprawdzi. I w kwestii tego właśnie wiem, że Hilding ma bardzo wygodne materace. Oto przykład: hilding/pl/produkt/materace-termoelastyczne_19/hilding-salsa_21.html .

lusiek
Posty: 797
Rejestracja: pt lut 19, 2021 3:37 pm

Re: Sypialnia

Post autor: lusiek » wt lip 27, 2021 5:25 pm

W sypialni jakie lustro macie? Duże czy coś małego raczej? Bo ja teraz do siebie chcę zamówić i nie wiem na jakie mam się zdecydować. W tym sfmeble/pl/c/lustra-wiszace-akcesoria-salon sklepie ofertę przeglądam, wybór mają duży więc coś na pewno się tam znajdzie.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Sypialnia

Post autor: charlotte » wt lip 27, 2021 11:43 pm

A co sądzicie na temat łóżka hotelowe? Myślicie, że sprawdzą się w sypialni? Właśnie urządzamy naszą sypialnię i chcemy kupić porządne tapicerowane lóżko. Wydaje mi się, że te kontynentalne łóżka, które są w hotelowych pokojach są najwygodniejsze. Tez tak uważacie?

olanos
Posty: 79
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:31 pm

Re: Sypialnia

Post autor: olanos » wt sie 24, 2021 2:36 pm

Jeśli szukacie sprawdzonych akcesoriów meblowych to na ekorex/pl/akcesoria-meblowe możecie znaleźć szeroki asortyment produktów. Sama niedawno w sklepie Ekorex wybierałam elementy do sypialni oraz kuchni.

charlotte
Posty: 239
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:35 pm

Re: Sypialnia

Post autor: charlotte » czw sie 26, 2021 10:06 pm

Wiecie co mi się bardzo podoba? Otóż panele na ścianę! Uważam, ze to jest po prostu cudo i chciałabym mieć je w swojej sypialni na ścianie nad łóżkiem :) Widziałam mnóstwo inspiracji z nimi i uważam, ze są mega! Ktoś z was ma takie panele?

kasiunia
Posty: 332
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:35 pm

Re: Sypialnia

Post autor: kasiunia » pt sie 27, 2021 9:37 am

Czy zgodzicie się ze mną ,że sypialnia to szczególne miejsce w naszym życiu.Spędzamy w niej bowiem około 1/3 część naszego życia. Zadbajmy więc o to by spoczynek przebiegał w komfortowych warunkach. Bardzo ważną kwestią dla zdrowego i wygodnego odpoczynku i snu jest materac.Musi on być o odpowiedniej skali twardości .Bardzo ciekawe informacje z tym związane znalazłam na jednym z for kobiecych - 4women.net/pl/forum/ . Zresztą informacje od konkretnych osób są dla mnie dużo bardziej cenne niż informacje z różnych innych pisanych źródeł.

magiczna
Posty: 130
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:22 pm

Re: Sypialnia

Post autor: magiczna » pt sie 27, 2021 12:54 pm

A no ważne jest, co mamy w sypialni, to ja mogę potwierdzić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości