Strona 1 z 1

Budowa hali produkcyjnej

: śr mar 18, 2020 12:18 pm
autor: Laueo75
Cześć, jeśli szuka ktoś firmy, która zajmie się budową hali produkcyjnej, to zdecydowanie mogę polecić wam tego producenta https://www.kobexstal.pl/pl/hale-produkcyjne.html . Są to specjaliści w swojej branży, którzy dbają o każde szczegóły podczas zlecenia. Dodatkowo dopasowują wszystko do wymagań inwestora. Gorąco polecam!

Re: Budowa hali produkcyjnej

: sob maja 23, 2020 7:21 am
autor: czaszka
O budowę hali produkcyjnej to ja się nie martwię, bo mam bardzo dobrą i solidną firmę, która w bardzo szybkim tempie mi taką postawi. Zastanawiam się jednak nad biurem. Z czego je w ogóle postawić aby nie ukrywam troszkę czasu i pieniędzy zaoszczędzić. Więc szukam jakieś podpowiedzi i tak trafiłam na ofertę takich kontenerów https://panelsystem.pl/ nawet jako biuro. W sumie to nie jest takie złe rozwiązanie bo w razie czego bez problemu mogę je przenieść. Myślicie, że taki kontener to dobre rozwiązanie?

Re: Budowa hali produkcyjnej

: śr cze 03, 2020 9:23 am
autor: daga
Budowa hali to bardzo skomplikowana sprawa, gdyż trzeba zadbać o ogrom spraw i obowiązków. Ja na przykład wiem, że stabilizator ciepłej wody może się przydać na wielu etapach prac, nie tylko dla zachowania higieny przez pracowników. Może warto, żebyście i w to zainwestowali? Oczywiście z większą pojemnością, to wiadomo.

Re: Budowa hali produkcyjnej

: wt sie 25, 2020 12:54 pm
autor: Lenka
Budowa hali produkcyjnej jak i innych budynków przemysłowych to spore wyzwanie. Mój ojciec ma firmę, która ostatnio modernizowała sporą halę. Potrzebny był wynajem rusztowań aby prace przebiegały bez komplikacji i zgodnie z zasadami BHP. Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy z rusztowaniami to polecam zapoznać się z ofertą https://delta-bud.eu/pl/produkty-uslugi/rusztowania/